Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a férjemnek...

Hogy mondjam el a férjemnek hogy vegyen nekem egy uj kabátot? Hogyí vegyem rá. Elözmény hogy nemrég vett egyet karira de nem elég meleg. Hogy adjam elö neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy az a kabát, amit vett, vékony, abban fázol. Egy melegebbre lenne szükséged.
2010. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Basszus, a férjed, nehogymár ne merd megmodnani neki, hogy fázol...
2010. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ööö...magadnak nem tudsz venni?

Vagy ahogy előttem írták, mondd, hogy fázós vagy, és nem elég meleg. Ha megvan a blokk, kicserélik másikra, csak a különbözetet kell fizetni.

2010. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jó csak amit kinéztem az 100 körül lenne. amit vett 30.nem akarok szemtelen lenni. vagy milyen olcsobb kabátot lerhet venni a meleg? A szövetkbátban fázom. Irhát néztem ki
2010. dec. 18. 22:39
 5/17 A kérdező kommentje:
suliba járok ö ad nekem pénzt ugy utálok kérni ha neki nem jut eszébe magától. pedig mindig mondom hogy fázom.
2010. dec. 18. 22:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem tök egyszerű tollkabátom van, kb 6 ezer volt és nem fázok benne :) Bármelyik egyzserű butikban, de kínaiban is beszerezhető..habár ahogy olvastam a kérdésed, te nem ilyen helyről vásárolsz..ha meg fázol, akkor mondd el neki, h hát ez nem lett jó kabát. Vagy öltözz vastagabban.
2010. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
B@szod, fel kell alá venni egy tonna pulcsit ha fázol, nem egy 100 ezres kabátban flangálni. Mi vagy te, úripics@?
2010. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ha ezt az apróságot nehéz elmondani neki akkor mi lesz/van akkor ha valami nagyobb volumenű dologról kell beszélni?

egyébként odaállsz és megmondod hogy sajnos az a kabát amit vett neked karácsonyra az vékony és fázol benne. és kéne egy másik. esetleg vigyétek vissza amit vett ha még lehet, és válassz te egy másikat.

2010. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
konkrétan hol vetted és kb hogy néz ki?
2010. dec. 18. 22:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Szegeden egy egyszerű kis üzletben, combközépig ér, mivel nem szeretem ha fázik a derekam.
2010. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!