Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a férjemnek...

Hogy mondjam el a férjemnek hogy vegyen nekem egy uj kabátot? Hogyí vegyem rá. Elözmény hogy nemrég vett egyet karira de nem elég meleg. Hogy adjam elö neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem piacon vettek a szüleim egy szteppelt (mi a pontos neve az ilyennek...?) dzsekit. Férjemtől egy régi vesegyulladás miatt kaptam vesevédőt (kb 2 rugó). A kettő együtt teljesen jó, ha egy akármilyen pulcsit aláveszek, -10 fokig nem fázom benne.

A dzseki a piacon kb 5 rugó volt, de nagyon jól néz ki, szeretem.

Hasonlót láttam az Oktogonnál levő kínaiban, nem tudom, hogy megvan-e még. Ezüst színű, kicsit asszimetrikus gombolással. (A cipzár nem középen, hanem pár centivel arrébb van, a gombos részt rágombolva lesz szimmetrikus és a meleget is jól tartja.)

Futná többre is, de annyira szeretem ezt a dzsekit, hogy csak akkor veszek újat, ha leesik rólam a sok hordástól :)

2010. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem probáld meg elöször azt h megprobálsz aláöltözni.

Pl nem tudom h jok e ezek de az van a reklámban h vékony és meleg,szerintem inkább probáld ki elöször:quechua polár pulover!Amúgy én is kaptam egy kabátot télre mert ami kabim volt azt vékonynak itéltem meg és vettem most egy vastagabb kabit de sajnos nem melegebb.Mivel Karira kértem így nem fogok kérni még egyet és nem is mondom h nem jo,elvégre nem én kerestem meg rá.Majd jól aláöltözök!

Amúgy sokkal olcsobban lehet már jó kabátokat venni mint amilyen árat te irtál.Nem csodálom h annyiért nme akarsz szólni.Nézz körül mert van töredékéért is jo még az árkád vagy plazákban is,ja és még valami most voltam egy hete sincs se,de már alig volt kabát,szóval szerintem nézz körül és ha látsz valami jot de "olcsot"akkor inkább arra kérj pénzt,mert azért biztos nem fog szólni.

[link]

[link]

A mayo chix se rossz márka és mégis 20 körül van a kabát!

[link]


ITT aztán van minden árakkal,és szerintem van bőven jó téli kabát már jó árban,olcsón csak már lehet nem lesz.

[link]

10-20ezerért már bőőőőven találsz kabátot,ha akarsz!!!

2010. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2010. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18 ezerért már tökéletes quetschua túrakabátot kapsz a decathlonban, ha aláöltözöl akkor -10fokban sem fázol(mint én sem)
2010. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket a hosszabb fazonok tetszenek jó lenne ha kapnék, mert minap voltam zaraban is (árkád) mango (westend) meg jopár üzletet végigjártam de semmi meleg nem volt. Én azt nem értem mostanság a szövetkabikat miért nem bélelik alá. Artz modellban volt egy tök szép hosszu de baromi vékony.mayos kabátot néztem a neten de se árkádba se westendben nem volt hosszu már ami a neten csak derékig érök. nekem a derekam meg a lábaim fáznak nagyon.Asszem ezt a 100ezrest nem merem elöadni neki van 30ezrem elvileg ha találnék olyasmi kijönne abból amiket linkeltetek.
2010. dec. 18. 23:49
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]


sztem megfelelne az igényeidnek. Oder?

2010. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

menjetek el decathlonba vagy hervisbe. ott vannak olyan hegymászó túradzsekik, amik -25 fokig állják a hideget.


vagy öltözz alá. eszembe nem jutna 100 rongyot kiadni egy kabátért, még ha lenne rá pénzem akkor sem.

inkább vennék 20ért valami jófélét, és a maradék 80ból vennék ajándékot a családomnak, meg magamnak pár normális pulcsit, amit a kabát alá tudok venni.

nekem egyszerű c and a-s kabátom van, aláveszek 3 réteg pulcsit-pólót, és érdekes módon nem fagyok meg.

2010. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!