Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartottam egy babát, úgy...

Megtartottam egy babát, úgy hogy az apuka nem akarta a babát. Az apuka családja nagyszülök semmit nem tudnak. Hogy a világ végén van egy unoka. Felkeressem e öket hogy van egy pár hónapos unokájuk? Vagy hagyjam igy?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Szóval igen valami ilyesmit szeretnék,hogy ÉN mindent megtettem....s a döntés rajtuk áll,hogy kell e nekik vagy sem....s az is bánt, hogy Miért nem tudja a fiúk elmondani nekik??Nem értem az ember 34-35 évesen már nem gyermek....Miért nem lehet elmondani,hogy Figyí szülök!!!felcsináltam,megtartotta(ami nem egészen így van)de ez pillanatnyilag lényegtelen a lényeg nem vállalta....vagy úgy adja elő ahogyan akarja....az sem érdekel,de hogy még ezt a fajta felelősséget sem vállalja......
2009. jan. 23. 18:46
 22/64 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem hagyd. Nem a te dolgod elmondani nekik, hogy van egy unokájuk. Majd ha akarja a pasi, elmondja.
2009. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
Mint írtam...valamelyest tartjuk a kapcsolatot....de nem beszélünk a gyermekről,csak ha én felhozom....így is tettem...Szóltál nekik?Nem...Jó akkor én....rendben...de eddig még nem tettem meg...Ja és voltak különböző variációk,kértem a tel számot,nem adta,előbb én beszélek velük majd utána odadom....s persze nem történt semmi....s számos variációk voltak még....de lassan fogy a türelmem....PERSZE gondolom neki sem könnyű s nem egyszerű...vagy már teljesen elment az eszem,hogy még ezzel is én foglalkozom neki mi a jó s a rossz?:-)))
2009. jan. 23. 18:53
 24/64 A kérdező kommentje:
Lehet ez lenne a megoldás..hogy kusba maradok....
2009. jan. 23. 18:54
 25/64 anonim ***** válasza:
82%

Ismered pasi a szüleit?

Ha nem,szerintem próbáld megismerni őket.Ha rendes emberek mindenki,Te a gyereked,és ők is csak nyerhettek a dolgon,lehet jó kapcsolat köztetek.A gyerekednek joga van ismerni a nagyszüleit,és fordítva is.Neked is jó érzés lenne,hogy van mama papa aki szereti a gyerekedet,és esetleg számíthattok rájuk.Ha meg nem olyan emberek akiket érdekelne a dolog legalább Te akkor is megnyugszol,hogy megpróbáltad.

Mennyire ismered az apukát?nem lehet hogy családos?

Bocs a kérdésért,csak úgy veszem ki nem ismered még a szüleit sem.


Minden jót nektek.

2009. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
88%

A gyerekednek később mit mondasz, ha nem szólsz nekik? Honnan tudod meg, mi a reakciójuk, ha nem szólsz nekik? Akárhogy is történt- ez így tisztességes és így leszel nyugodt Te is.

Nem mindegy, hogy a ygereknek azt mondod később, 'Anyád megadta az esélyt" vagy azt, hogy "Anyád nem adta meg az esélyt a nagyszülőknek és apád sem..."

2009. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:

nem családos........igazán nagy szerelem....még most is...ennek ellenére sértve érzi magát..a baba miatt...

Nem nagyon ismerem őket,2 szer taliztunk...

2009. jan. 23. 19:01
 28/64 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmit gondolok én is...
2009. jan. 23. 19:04
 29/64 anonim ***** válasza:
74%

Hja, végülis abból lenne kalamajka a sráccal, ha megkerülöd őt, és úgy mondod el... de ha még 35 évesen is ilyen viszonyban van a szüleivel, akkor a hiba nála van.


Nem lehet ezt a konfliktust megkerülni? A szüleivel közös ismerősöknek (ha vannak) boldogan mutogatni a babát, aztán majd csak odaér a drót...

bár az eddigiekből úgy látom, erre nincs lehetőség.


Vagy mondd meg a srácnak, h éppen most adtad fel a szüleinek a levelet. Vagy meg akar majd ölni (ekkor mutasd fel a - valójában persze még fel nem adott - levelet, hogy leálljon), vagy nagy gondok között elvonul, és felhívja őket. Ha már tárcsázza őket, akkor állítsd meg, és fedd fel a trükköt, a feladatlan levelet. Ebből kerekedik majd egy jó kis beszélgetés, aminek a végén vszleg személyesen amúgyis elmondja nekik... :)

2009. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ha már így alakult akkor hagyd a dolgokat, viszont jó lenne ha a gyerkőcnek lenne apukája, és te találnál párt magad mellé.

Mindíg kettőn áll a vásár, te is és a párod is hibázott.


Szerintem beszéljétek meg szóban, hogy hogyan tovább. Hátha mégis működőképes ez a kapcsolat!!! ne adjátok fel.

2009. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!