Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy anyukám...

Mit csináljak, hogy anyukám végre megengedje, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Lassan 16 éves vagyok és a barátommal másfél éve vagyunk együtt. A viszonyuk jó, bár túl sokat nem beszélnek, átjön megkérdezik egymástól, h ki hogy van, meg, h nem vagy éhes meg az ilyen alapdolgokat. Tudja azt is, h nemi életet már élünk úgyhogy nem igazán értem miért tiltja. Meg mindig mondja, h nem akarja, h ebből rendszer legyen meg mondom mindig, h de a barátnőimnek is megengedik, valamelyiknek 2 hónap után, nekem meg másfél év után se. Ezeket persze nem hiszi el, mert, h ő nem ismer egy ilyent se, meg, h én valami más világban élek, mert neki egyik kolléganőjének a lánya se alszik ott egy fiúnál. Nem tudom mit csináljak, már 1 éve győzködöm, hogy hagy aludjak ott, de nem, mindig azt mondja, h majd, ha 18 éves leszel meg, h majd egy félév múlva megköszönöd,h nem engedte meg..azóta ezt mindig a fejéhez vágom, h mindig ezt mondja, de közben csak telik az idő.
2010. dec. 22. 10:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

Én speciel engedném, ha lenne egy ekkora lányom, mert ez már komoly kapcsolatnak tűnik, teherbe esni meg nappal is ugyanúgy tudnál. Ha barátod anyukája megértőbb, akkor vele dumáld meg, hogy hívja meg anyukádat egyszer vacsorára vagy csak kávézni vagy ilyesmi, és ha jobban megismerik egymást, akkor hátha elenged.


Többi válaszadó, lehetnétek megértőbbek, lehet, hogy most nem tűnik soknak a 3 év, amit várnia kell 18 éves koráig, de tinikorban az baromi messze van. (én már jóval idősebb vagyok, de emlékszem még.)

2010. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, végülis átgondoltam, a törődő szülő, akiért a gyerek valóban legyen hálás, ott lenne fontos, hogy nem engedi, hogy a tizenéves lánya (vagy fia) ÖSSZE-VISSZA eljárjon, másoknál aludjon, stb. (Bár ott se a tiltás az igazi, hanem elérni, hogy legyen olyan személyisége, tartása, hogy ezt ne is akarja...)

De ha ez tényleg egy rendes, TARTÓS kapcsolat, végülis miért ne alhatnának együtt, igazából min változtatna, semmin... Most az egy dolog, hogy én 15 évesen nem találtam meg a szerelmet, meg sokan így voltak ezzel, de attól velük történhetett ilyen.

utolsó előtti

2010. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 rebro válasza:
Hát egy 15 eves lanynak még sztem bazi korai egy fiunal aludni ma bocs. Ha nem akarod h kis ribinek hivjanak azt tanacsolom h NE..
2012. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
nem tudom mért kell így leoltani h hú 15 éves stb...és akk?Még mindig jobb mint a többiek...akik együtt vannak 1 hétig egy sráccal és kb ilyen sűrűn is váltogatják őket.Én most vagyok 2 éve együtt a párommal (ő 21,én 17) és anyáék csak most mentek bele h odaköltözzek ill. ezzel együtt ott aludhassak nála(eddig 1x aludtam ott).Sztem nagyon jó h ilyen fiatalon ennyi ideje együtt vagytok,és ha már úgyis lefeküdtetek sztem nem változtatna a helyzeten ha ott aludnál.Bár én már nyáron betöltöm a 18-at (és feltételezem h ezért engedik meg) de mi leültünk párommal velük beszélni és elmagyaráztuk h miért szeretnénk..és h már 2 év sok(mert távkapcsolat is).Nekünk annyi nehezíti a dolgoz h anyáék nem tudják h már lefeküdtünk.De ne dühöngj és ne nyaggasd az tényleg enm jön be.Ha leültök velük beszélni tényleg komolyan és felnőttesen és ha még úgy se megy bele,akk még várnotok kell..De mond meg neki h már az is jó lenne ha legalább gondolkodna rajta.Majd írj h van e új feljemény ;) sok sikert!
2012. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na, az is jó kérdés, hogy milyen az a 19 éves, aki egy 15 évessel kezd. No komment!
2012. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
hú 4 év korkülönbség aztán tényleg borzasztóan nagy... -.-"
2012. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!