Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal párnak mennyi...

Egy fiatal párnak mennyi szeretkezés az ideális vagy egészséges? Tönkre mehet a nem élet hiánya miatt egy házasság?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

36/F


Abszolút egyet értek abban, hogy egy férfinek nagyon kevés a heti 1 alkalom. Pláne ha fiatal.

Szerencsére nálunk nem volt probléma a szex, minimum 2 naponta meg volt és ezt mindketten igényeltük.

De jött a baba és bizony változott minden. Remélem ha kipottyantom a kis drágámat akkor hamar felépülök, mert ez így tragédia.


Szóval teljesen egyénfüggő, hogy kinek mennyi az ideális és a minőség se mindegy természetesen(:

2010. dec. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Annak adok igazat,aki szerint a szexet ma túlmisztifikálják!

Ha egy kapcsolat ALAPJA a szex,akkor az nem lesz tartós!

Egy kapcsolatnak a szereteten (nem a szerelmen,mert az csak fellángolás),egymás iránti bizalmon,megbecsülésen,egymással törődésen,jó kommunikáción kell alapulnia! Ha ez megvan,akkor a szexuális igényeket is össze tudják hangolni!

A szexuális összhang fontos része a házasságnak,de ha ez az alap,borulhat a házasság,ha a nő terhes,szül,valamelyikük tartósan beteg lesz,a férjet sok stressz éri a munkahelyén stb. Ezek pedig minden házasságban előfordulhatnak.

A kérdésre: fontos a szex,az igények különbözők (ennek már a házasság előtti együttélésnél kikellene derülnie) és a házasság tönkre mehet a kevés és a sok szextől is. Márha nem egyfomán igénylik. A gondokat pedig meg kell beszélni és megoldani!

2010. dec. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:35


Fenti válaszolóval (szexet túlmisztifikálják) én is egyetértek maximálisan. Pedig szeretem a szexet.

2010. dec. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk más az igényünk párommal, de megoldjuk. Én többet szeretnék, ő nem. Heti 1-2 szeretkezés van, ha nekem kell még, akkor kisegít, vagy magamnak csinálom. Ezért én nem fogom elhagyni se megcsalni, nem hagyom, hogy megmérgezze a kapcsolatunkat, hogy többet "tüzelek".

Tönkre mehet, ha valakinek fontosabb a szex, mint a párja.

5 éves kapcsolatban vagyok

2010. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok: 21/L
2010. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk régen hett 10-14 volt most öt év után olyan heti 5-7 van. nemtudjuk megunni.:)
2010. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
18%
01.11-nek: ***** a hülye!
2010. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!