Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan fiatal...

Van még itt olyan fiatal rajtam kívűl aki Karácsonykor -de legalábbis 24. -én - nem megy bulizni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 20:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, hát karácsonykor bármit inkább, mint bulizni, meg inni. Egyébként sem értem az ivászatot: ha egy buli annyira szar, hogy csak részegen jó, én onnan a többi 364 napon is haza megyek.

Karácsonykor család, esetleg pár közeli jóbarátom, ha család nincs...

2010. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Karácsony a család a szeretett ünnepe. Az év többi napján nagy rohanás van, nincs idő a másikra. Legalább ilyenkor üljünk le és foglalkozzunk egymással.

Am én is faluban élek, de nálunk ciki ilyenkor bulizni.

18/L

Békés karácsonyt mindenkinek!

2010. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a kérdésen én is meglepődtem. Mint már sokan írták, nálunk is a családé ez az ünnep. Egyetlen egyszer akartam 2 ismerőssel elmenni 26-án este felé valahova, hogy beülünk és megiszunk valamit, de az egész városban semmi nem volt nyitva! Szóval... én mindig itthon vagyok, másnapján szoktuk hazavinni a Mamát és akkor még meglátogatunk egy-két rokont, amúgy itthon vagyunk.

Nem mellesleg: szilveszterkor is. Én jópár évig nem mehetek még bulizni. Mire mehetnék meg majd biztos nem is akarok. :) 22 hónapos ikreim vannak, az eddigi 30 évem alatt háromszor voltam szilveszterkor buliban, de tudom ez az én bajom, meg nem is volt kérdés. :))) A karácsony az a családé, nem bulizunk. :)))

2010. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok tini, de szenteste soha nem mentem bulizni és ezután sem fogok. Ez az az este, amit az ember a legközelebbi családtagjaival tölt el. Mi még vendégségbe sem szoktunk ilyenkor menni és nem is hívunk senkit. A tágabb családi kört is 25-26-án látogatjuk meg.

31/N

2010. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én sem megyek. alapvetően nem szeretek bulizni, karácsonykor meg főleg nem. nem csak nálatok divat karácsonykor is lerészegedni valami falusi diszkóban, de hát ez van....
2010. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23f
2010. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát ezen én is elcsodálkoztam.. falun élek, de nem tudtam, hogy mások szenteste bulizni járnak (mert én nem járok..).. Szerintem amúgy csak azok járnak 24.-én este kocsmázni, akikek nincs kivel tölteni az ünnepeket, vagy nincsenek túl szoros kapcsolatban a családjukkal.
2010. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálunk szokás eljárni otthonról, miután megvolt a vacsora, az ajándékozás, mert barátaim körében sok családnál ezek után az a program, hogy beülnek karácsonyi filmeket nézni. Ugyanez van nálunk is. Persze, ez egy családi ünnep, szeretek is velük lenni, de filmezés helyett mi inkább a barátainkkal beülünk a kedvenc helyünkre, és együtt beszélgetünk, iszogatunk, és ilyenkor adjuk át egymásnak is az ajándékokat. Nem kell hatalmas bulira gondolni, sem arra, hogy nem tartjuk tiszteletben az ünnepet, és a családot, de szerintem ezzel semmi gond nincs, hogy a család mellett a barátokkal is megünnepeljük a karácsonyt. (16/L)
2010. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én nem megyek, felállítjuk és feldíszítjük a fát, meg sütünk és főzünk. Lesz dolgunk bőven.
2010. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én se megyek, majd talán szilveszterkor, de az is eléggé a levegőben lóg idén...Hát majd meglátjuk, mi lesz:)

18/l

2010. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!