Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám azt mondta gyűlöl....

Nagyanyám azt mondta gyűlöl. Szerintetek valaha ezt a szót megfogom tudni bocsátani neki? Hogy lehet egy nagymama ennyire szemét?

Figyelt kérdés

19év után kijelentette,hogy ki nem állhat engem. Elég rosszul esett megvallom,és fáj.

Nem vicc volt,mert az elég durva lett volna.


2010. dec. 24. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Ne is törődj vele! Majd a kukacok igazságot tesznek.
2010. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
ne foglalkozz vele...ha tudnád hogy rám miket mond...pl: kis k**va vagyok, kis fattyú, meg hogy szívéből gyülöl...aztán?? ki ő hogy neki akarok megfelelni?? ne foglalkozz vele, az jobban fáj neki mint ha leállsz vele vitatkozni...erről most eszembe jutott egy mondás: "soha ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintükre, aztán ők meg legyőznek a rutinjukkal..."
2010. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
A kislányommal együtt a nagyi kitett minket az utcára. A kicsi 3 hetes volt! Mert szerinte nem a fiától van a gyerek. Pedig nagyon hasonlít rá...szóval én azt soha nem bocsátom meg neki...
2010. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Látom valami gyűlölködő nagyi nagyon lepontozott párunkat...talán fáj az igazság? :P
2010. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
b*zd fejbe a baltával->üzenem mindenkinek akit OK NÉLKÜL lek*vázott...stb a nagyika
2011. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!