Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok egy megcsalásról. A fiú...

Tudok egy megcsalásról. A fiú csalta meg 5 év járás és 3 év együttélés után a barátnőjét egy buliban, a 25 éves fiú egy 16 éves lánnyal. Úgy érzem vmilyen úton-módon el kellene mondanom a fiú barátnőjének. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ő dolguk meg minden, de lelkiismeret-furdalásom van amiatt, hogy tudok róla, de a fiú nem mondta el neki, pedig ennek már 1 hónapja. Nem is fogja. Úgy érzem el kell mondanom, nagyon sajnálom a lányt, lehet hogy rámenne a kapcsolatuk, de a fiú nem érdemli meg őt, a bizalmát. Mit tennétek a helyemben?
2010. dec. 26. 23:59
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
De akkor a csaj hülyének van nézve... ez a legundorítóbb szólás: amiről nem tud, az nem fáj... de tudnia kellene, 6 év után kellene lenni annyi tisztelletnek, hogy elmondja, és a lányra bízza a döntést: együtt tud -e lenni ezek után a fiúval
2010. dec. 27. 00:19
 12/54 A kérdező kommentje:
De tud erről az "anyósa" csomóan, még én is, csak más városban élünk, de ha kicsit utánajárna, látná, hogy sántít a dolog. A pasi meg lehet bevallaná, ha számonkérné. Teljesen igaz a dolog, nem kavarni akarok, csak elmondani a lánynak.
2010. dec. 27. 00:20
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Névtelen levélnek biztosan nem adna több hitelt, mint a párjának...
2010. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, hogy 5 ev jaras es 3 ev egyutteles utan a csaj tudja, hogy nem ez volt az elso meg az utolso sem.
2010. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Fromoz, én 3 éve élek párkapcsolatban, és abban bízok, hogy a barátom még nem csalt meg sosem. Ha tudnám, nem élnék már vele.
2010. dec. 27. 00:28
 16/54 anonim ***** válasza:
76%

Mi volna, ha a sráccal beszélnél inkább? Hogy mondja el legyen kedves. Vagy hogy mi volt ez.

Megcsalás és megcsalás között nagyon nagy különbség tud lenni.

2010. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Sokat ivott, és lefeküdt, egy nála 10 évvel fiatalabb elég ronda lánnyal. Ivott, oké. De erre akkor sincs mentség. Ha annyira sokat ivott volna, akkor nem tudtak volna lefeküdni.
2010. dec. 27. 00:33
 18/54 anonim ***** válasza:
54%
Ha a csaj szebb lett volna, OK lett volna? Kezdel nevetseges lenni.
2010. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Nem az ok, hanem, hogy ivott... = lehetne ok arra, h megcsalta, de sztem még akkor sem kéne...


ha szerinted nevetséges vagyok, akkor ne írj ide, kösz:S

2010. dec. 27. 00:37
 20/54 anonim ***** válasza:
59%

Ne mondd el,ne írj névtelen levelet,vagy más nevébe e-mailt..ne avatkozz bele!Kutyából nem lesz szalonna,előbb-utóbb úgyis kiderül a dolog,és azok után,hogy majd az is kiderül,hogy ezt mindenki tudta,azok után nem te leszel a fő célpont,mert akkor más is elmondta volna.

Ha meg mégis elmondanád,akkor a veszekedésért,vagy a szakításért végülis te lennél a hibás..igaz,nem csak te..de te lennél a barátnőd meg a fiú számára is a bűnbak.Ne mondj nekik erről semmit!Ebből csak bajod származhat!

Nem érdemes másnak a dolgába beleütnöd az orrod:-)

2010. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!