Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok egy megcsalásról. A fiú...

Tudok egy megcsalásról. A fiú csalta meg 5 év járás és 3 év együttélés után a barátnőjét egy buliban, a 25 éves fiú egy 16 éves lánnyal. Úgy érzem vmilyen úton-módon el kellene mondanom a fiú barátnőjének. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ő dolguk meg minden, de lelkiismeret-furdalásom van amiatt, hogy tudok róla, de a fiú nem mondta el neki, pedig ennek már 1 hónapja. Nem is fogja. Úgy érzem el kell mondanom, nagyon sajnálom a lányt, lehet hogy rámenne a kapcsolatuk, de a fiú nem érdemli meg őt, a bizalmát. Mit tennétek a helyemben?
2010. dec. 26. 23:59
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

én vagyok a címzettje annak a néhány kedves sornak,azt hiszem:)

Nos,köszönöm, hogy valaki megértette miről is szeretnék írni.Azt hiszem én sem mondtam,egy szóval sem,hogy támogatom a megcsalást,csak nem megbocsájthatatlan bűnnek tartom. De ezek szerint,aki nem kötözködni akart,annak átjött.(Mellesleg azt hiszem ez nem az az ügy,amit mondjuk egy gyilkossághoz,lopáshoz,stb. lehet hasonlítani)

Köszönöm annak, is,aki megírta,hogy mekkora egy senki vagyok,mivel egyrészt azt hiszem magáról állította ki a bizonyítványát,másrészt sajnálom,mivel ennyi keserűség,csak nagy csalódások,átverések után van az emberben.Szóval,ha ilyen ott fenn a te köreidben,akkor jobb nekem a mocsokban,ahogy írtad...

De igaza volt annak,aki írta,hogy már messze vagyunk az eredeti témától. Szóval,kedves kérdező,van valami döntésed?

2010. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Ma összefutottam a fiúval és a lánnyal. Elég durci volt a gangulat. Szerintem már tudja.:(
2010. dec. 30. 14:57
 53/54 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2011. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el, nem is derült ki. Inkább kimaradok belőle.:/:(
2011. febr. 22. 10:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!