Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok egy megcsalásról. A fiú...

Tudok egy megcsalásról. A fiú csalta meg 5 év járás és 3 év együttélés után a barátnőjét egy buliban, a 25 éves fiú egy 16 éves lánnyal. Úgy érzem vmilyen úton-módon el kellene mondanom a fiú barátnőjének. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ő dolguk meg minden, de lelkiismeret-furdalásom van amiatt, hogy tudok róla, de a fiú nem mondta el neki, pedig ennek már 1 hónapja. Nem is fogja. Úgy érzem el kell mondanom, nagyon sajnálom a lányt, lehet hogy rámenne a kapcsolatuk, de a fiú nem érdemli meg őt, a bizalmát. Mit tennétek a helyemben?
2010. dec. 26. 23:59
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudom, kinek nem tiszta a dolog.. biztos velem van a baj, de ilyen kérdéseknél mindig elcsodálkozom a kommenteken. Ha tudsz róla, és zavar, akkor tudasd a csajjal! Ne sajnáld a pasit, mert egy marha! Ha a menyasszonya meg akar bocsátani neki, akkor meg fog! Most mit kell ezen ennyit töprengeni? Azért eltitkolni egy megcsalást elég gerinctelen ügy egy vőlegény részéről.. Ne írd szerintem azt a levelet a másik fél nevében, mert ha felveszi vele a kapcsolatot, és a csaj tagad, akkor egyből hitelét veszti az egész, és csak kavarásnak fogja tartani. Írd le úgy, ahogy történt: kívülállóként láttad, tanúja voltál a dolognak, sokan mások is látták, és nőként úgy érzed, te szeretnéd tudni, ha ezt tenné veled a vőlegényed. Azt pedig, hogy mit kezd az információval, bízd rá..

Egyik korábbi válaszoló írta, hogy ő tudta, hogy a barátnőjét csalta a pasija, de nem szólt, mert ő lett volna a bűnbak. Hát szerintem már hallgass is ezek után, mert én egy ilyen barátnőben nagyon csalódnék, és nem bíznék benne.. Ha engem hülyére vesznek, elvárom, hogy a barátaim próbáljanak megvédeni attól, hogy mindenki rajtam röhögjön.. Ezért barátok! És fordított esetben is elmondanám neki, ha láttam valamit, mert tudom, hogy összetörne ha később jönne rá a dologra! Ha a pasi egyszer megúszta, akkor folytatni fogja a csajozást ameddig le nem bukik. Mit érezne egy csaj, ha megtudná, hogy a párja megcsalta X alkalommal, és a barátai ezt nem mondták el neki, nehogy rosszul érezze magát miatta?!

Még hogy amiről nem tud, az nem fáj.. csak éppen hazugság az élete!

2010. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel a "bűnbak leszel" dologgal meg ne törődj, mert egy megcsalt lány nem azt fogja okolni a szakításért, aki a száz tanúból elmondta neki.. Inkább hálás lesz, hogy idejében kiderült a dolog. A srác, ha tudja hogy te voltál, már lehetséges. Ha névtelen levelet írsz, akkor viszont tökmindegy, nem?
2010. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Ha itthonról írom, le tudják nyomozni endőrök?
2010. dec. 27. 00:55
 24/54 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is írd meg nèvtelenül, de írjál bele 1-2 embert, pl az anyóst, hogy ők is tudnak a dologról, így jobban elhiszi, ès te sem leszel bűnbak.
2010. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
26%

Ne mondd el, ne avatkozz bele. Egyszer történt, ilyen nagyon sok férfival megesik, én nem is hiszek abban hogy nem csal meg a párunk egy véletlen félresikerült alkalommal legalább egyszer. Ettől még lehetnek nagyon boldogok, és lehet hogy a fiú is ezerszer megbánta már. Ráadásul nem is a legjobb barátnőd. Úgyis te lennél a bűnbak, és a végén még neked lenne lelkifurdalásod. Én akkor mondanám el ha több hónapja tartó tartós kapcsolatot létesítene vkivel mellette, és persze ha a legjobb barátnőm lenne. De még akkor is elgondolkoznék, hogy én mondjam e el, vagy inkább csak finoman célozgassak hogy rájöjjön magától. A levél pedig egy nagy hülyeség amit kitaláltál. És csak további kétségbe sodornád a lányt is akiről szó van. Tehát inkább ne mondd el! Majd az élet úgyis kideriti ha ki kell. Ha a fiú megcsalós és nem bir magával továbbra sem az hamar ki fog derülni, de egy ilyen esetet még nem lehet akkora bűnnek felhozni hogy emiatt tönkremenjen egy kapcsolat. Mert tönkrefog az biztos, mégha együtt maradnak akkor is. És hidd el tényleg igaz ebben az esetben hogy amiről nem tudunk az nem fáj. Több port kavarna mint a történet maga.

És én ezt úgy mondom neked hogy én is jártam már hasonló cipőben csak sokkal durvábban. Az én párommal 7 évig éltünk együtt amikor kiderült hogy 7 hónapja van más is :S

Higgy nekem, jobb ha te nem szólsz semmit senkinek.

2010. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
81%
Legjobb,ha netkàvèzóból ìrod. Nem kell hozzà rendőr,elèg egy jó informatikus is, ha ki akarnàk deríteni honnan írták, ezèrt jobb nem otthonról. Nyiss egy új emailcímet pl
2010. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

tolsó, én is így gondoltam. Elmegyek egy netcaféba csinálok egy e-mail címet, és arról írnk a lány e-mailjére egy őszinte üzenetet, hogy miért írok, és ha elhiszi elhiszi, ha nem nem.


Bárcsak ne tudnék erről a dologról!:(

2010. dec. 27. 01:05
 28/54 anonim ***** válasza:
74%

Egyik előző írta, hogy ne mondd el a lánynak, mert ez nem akkora bűn, de mégis tönkre fog menni miatta a kapcsolat. Az én véleményem szerint amitől egy kapcsolat szétmegy, az éppen akkora bűn.. Ha a lány meg akar bocsátani neki, akkor együtt maradnak, de ha úgy él vele, hogy az igazság ismeretében egyáltalán nem akarna hozzámenni, az miért jó?

Te csak tedd azt, amit a lelkiismereted diktál, a lány majd eldönti, hogyan tovább.

2010. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
83%

Feltétlenül írd meg neki, egy szemtanú szemszögéből. Csak a tényeket, mindenféle értékelés nélkül, pont ahogy itt előttem néhánnyal tanácsolta valaki. Konkrétan itt, ekkor, ezzel, mi történt, ki látta még lista, indoklás őszintén, hogy miért írsz és miért névtelenül. Az őszinte szóról megérzik az emberek, hogy az őszinte.


Nehogy már efelett csak úgy szemet lehessen húnyni, merthogy olyan csekélység. Dehogy az. A lánynak tudnia kell erről.

2010. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
81%

Megcsalni a párodat a legnagyobb bűn. Akit szeretek, nem csalnám meg, egyszer sem, semmilyen helyzetben sem... ha meg már nem szeretem, akkor nem hitegetem, és nem vagyok vele. Aki szerint egy megcsalás nem bűn, annak nagyon jó kapcsolatai lehettek...

Mindenképpen mondd el neki. Nyugodtan akár személyesen is. Az a szemét kapja meg amit érdemel, szegény lány meg ne higgye azt, hogy szeretik. Rámenne, igen, de nem miattad, hanem amiatt a k*rvapecér miatt.

2010. dec. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!