Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos, hogy...

Szerintetek fontos, hogy házasság előtt minél több pasija, nője legyen valakinek? Mennyi az "ideális"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ideális szám. Mindenkinek más az étvágya, más "szám" után érzi azt, hogy kiélte magát.

A saját standardjéhez képest legyen túl az elegendőn. Van akinek ez egy, van akinek 20-50.

De ismerek olyat is, aki több száz partner után "nyugodott le" és állapodott meg.


A férjem, aki 10 évvel idősebb nálam, kevesebb nővel volt, mint én pasival. Nekem volt egy megvadulós 2-3 évem kamaszkorom vége felé, ő lassabb tempóban és kevesebbet igényelt. Mindketten túlestünk azon, amit elégnek érzünk és nem keresgélünk másfelé, a másik bőven elég :)

2010. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%
Miért lenne fontos?:O Én magamból indulok ki, nekem a barátom az első komoly kapcsolatom, de nem is akarok többet, simán hozzámennék akár most is. Ha megtaláltad az igazit elsőre, másodikra stb. akkor nem számít hogy hanyadik. 19/L
2010. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos. Régen jobbak voltak a házasságok,a nőknek nem volt előtte pasija, a férfiaknak sem sok. Ha egy férfinek sok nője volt,attól óvták a lányokat a szülők,és joggal. Aki mindig váltogatja a partnerét,az nem fog később sem megelégedni egyetlen nővel.

A megszokás nagy úr. Ez vonatkozik mindkét nemre. Ezért van a sok tönkrement kapcsolat. Pár év alatt megunják egymást,és új kapcsolatra vágynak.

2010. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit nem jelent, hogy kinek hány párja volt már az életben. Szüleim például csak egymással jártak, de unokatesóm meg teljesen meg volt vadulva ha csajt látott, most kb 0 10. bnője van, és most már lenyugodott. Ez egyénfüggő is, hogy ki mennyit "igényel". És van aki 100 pasi/csaj után még a házasságban nem nyugszik meg.
2010. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem gyűjtöttem skalpokat házasságkötésem előtt, de alaposan meg is bántam. Egyetlen egy férfit ismertem azaz a volt férjemet, akitől 13 év után elváltam. Jobb lett volna egy kicsit kiélnem magam, na nem rossz lányságra gondolok, inkább több barátot megismerni, többet szórakozni, erről én alaposan lemaradtam. De a neveltetésem is olyan volt, hogy visszatartott mindattól, aminek aztán megittam a levét. Nem én csaltam meg a férjem, ő volt állandó kicsapongó. Amikor elváltam tőlle, annyira jól éreztem magamat, felszabadult lettem. Az élet kárpótolt. Olyan a munkaköröm, hogy nagyon sok emberrel találkoztam akkor is és most is. Mennem kellett rendezvényekre, fesztiválokra, tehát bepótolhattam a lemaradásomat. Időközben megismertem pont a munkám során a mostani férjemmel, akivel 10 éve együtt élünk. A lányomnak is mindig hangsúlyozom, férjhezmenés előtt ismerkedjél a világgal, a szórakozással, mert utóbb visszaüthet, mint nállam is.
2010. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Habitus kérdése. A szűzen házasodás legalább annyira nem életszerű, mint az, hogy valaki kiégve, millió csalódás és szexpartner után házasodjon.

Én ffi vagyok, nekem voltak barátnőim a párom előtt. Ő viszont szűz volt, előttem egy komolytalanabb kapcsolattal és 12 éve együtt vagyunk.

2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, nekem volt mindkettő (fiú, lány), de nem égtem ki és lassan 2 éve vagyok házas.

27N

2010. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért ideálisabb ha volt,mert többféle élethelyzettel találkozik az ember,több tapasztalata van. És ezt nem feltétlenül szexre kell érteni. Én ha az első komoly barátomhoz mentem volna hozzá,nagyon megbántam volna. Akkor persze úgy éreztem ő a tökéletes nekem,az igazi ésatöbbi. Nincs ezzel gond,szerelmesen mindenki ezt érzi..

Így sokkal jobb,hogy tudom mit várok el magamtól,a másiktól egy kapcsolatban. Egy primitiv példát hozok,évekig azt hittem a szőlő a legfinomabb,utána belekostoltam a mazsolába. Rájöttem,hogy a mazsola még a szőlőnél is jobb.

Egyszóval szerintem nem árt egy kis tapasztalatot szerezni,úgy sikeresebb lehet egy házasság ha az ember a saját hibáival is tisztában van..

Nah és akkor most mielőtt 25en letámadnak,hogy márpedig nekik az első párkapcsolatukból lett a házasság,kivételek mindig vannak és ennek nagyon örülök,de általánosságban 1 tapasztalatlanabb ember sokkal könnyebben esik végzetes hiákba,mint egy többet látott.

Mennyi az ideális erre nemhiszem,hogy van konkrét válasz

2010. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2 komolytalan (pár hétig tartó, no szex) kapcsolatom volt a férjem előtt, és a férjem vette el a szüzességem. 6 éve együtt vagyunk, boldogok vagyunk. Neki előtte 1 komoly és több komolytalan (pár hetes) kapcsolata volt. És egyikőnk sem vágyik más nőkre/férfiakra.
2010. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BlackSword ***** válasza:
0%

7 Ezt mindenki tudja... Ha kevesebb volt, akkor prűd vagy, ha több akkor meg könnyűvérű... A hét pont optimális, mert van elég tapasztalatod, viszont még nem kaptál rá az ízére...


Hogy lehet ilyentet kérdezni...

2010. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!