Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos, hogy...

Szerintetek fontos, hogy házasság előtt minél több pasija, nője legyen valakinek? Mennyi az "ideális"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyátalán nem fontos, hogy a házasság előtt minél több kapcsolata legyen akár az egyik, akár a másik félnek.


Nagymamám és Nagypapám 85 évesek. Jövőre (2011 februárjában) lesznek 59 éves házasok. Nagyon, de nagyon szerették/szeretik egymást, 2 gyerekük, és 6 unokájuk van. Egyikőjüknek sem volt senkije a házasság előtt...

2010. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen hogy ideális, senki soha nem tudhatja előre, hogy az éppen aktuális párja lesz a majd a jövendőbelije vagy nem. Sőt még lehet sok évi házasság után is elválnak, semmire nincs garancia. Az, hogy tapasztalatot kell gyűjteni, bizonyos szempontból baromság, ha egyszer szereted a párod és az ég világon kb semmi bajod vele, akkor minek mennél tovább csak azért hátha van jobb vagy mert tapasztalat kell? Ez nem így működik... Az lenne az ideális, ha mindenki alaposabban megismerné a másikat mielőtt komolyabb dolgokba bonyolódik vele (értem ezalatt a szexet is) és akkor nem feltétlen kell a fél falun sem végigmenni...
2010. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jellemző.. én a tapasztalatot úgy értettem,hogy SZERINTEM talán több esélye van a sikeres házasságnak arra,akinek volt már tapasztalata a párkapcsolatok terén a házastársa előtt.

Nyilván nem azt irtam,hogy ott kell hagyni az összes szerelmét az embernek egészen a 10.ig mert akkor már elég tapasztalata van. De ezt igazából te is tudod...azt meg nem írta senki,hogy a fél falun végig kell menni,ezt nem tudom honnan vetted,de nagyon elmés volt

2010. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
nem. nekem a férjem volt az első (és egyben az utolsó is...) férfi az életemben. neki pedig csak 1 lánnyal volt előttem komoly kapcsolata... mindketten boldogok, elégedettek vagyunk, és eszünkbe sem jut olyasmi, hogy még élni kellett volna.. 26/nő
2010. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, sőt. Inkább az a problémás, ha házasság előtt már "végigment a fél falun" valaki - nem igazán tudnék megbízni egy olyan férfiban, aki sűrűn váltogatja a partnereit. De a lényeg az, hogy mennyire veszi komolyan a kapcsolatait az illető, nem pedig az, hogy hány volt neki. Az amúgy is ritkán jön össze, hogy valaki már elsőre megtalálja az igazit...
2014. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!