Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok és csak sírok....

Szomorú vagyok és csak sírok. Hogy tudnám abbahagyni?

Figyelt kérdés
Csak sírok és sírok.Úgy érzem hogy jelenleg nem vagyok fontos már annyira annak az embernek,akit szeretek.De nekem az a legfontosabb az életemben ha van egy párkapcsolatom,és érzem hogy szeretnek.Ha ez nem nyilvánul meg,teljesen összetörök lelkileg.Tegnap hívtam,nem vette fel a telefont,az üzeneteimre se reagál.És eddig soha nem volt ilyen,valami megváltozott mostanában.Azt érzem hogy nem figyel rám és nem vagyok neki fontos.Ettől meg megőrülök,mert nagyon szeretem,rendben is voltak a dolgok,és nem értem hol a hiba a gépezetben.Tulajdonképpen ha fontos vagyok neki majd jelentkezik,nem?Az a jó ha nem is telefonálok,nem csinálok semmit,nyugton vagyok,és nem kepesztek utána,ugye?
2011. jan. 1. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, jelentkezni fog, ha szeret. :) Ha legközelebb beszéltek, hozd föl neki ezt a témát, beszéljétek meg, mondd el, hogy több törődést szeretnél. :)

És egyél meg egy tábla csokit, az mindig segít! ;)

2011. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
lány vagy? korod?
2011. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha szeret...mert már nem értem ezt az egészet.
2011. jan. 1. 22:45
 4/20 A kérdező kommentje:
igen,28
2011. jan. 1. 22:46
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
a csoki segít:) ...beszélj most 1 jó baráttal, akinek elmondhatsz mindent:) most ne keresd őt, csak ha megnyugodtál esetleg. Ilyenkor könnyebb összeveszni (tapasztalat :( )
2011. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Senkivel nem tudok beszélni,totál egyedül érzem magam sajnos.Torkomban gombóc van,meg fáj a hasam.Ennél szarabb érzés nincs.
2011. jan. 1. 22:49
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj mailt,segítek ha akarod.
2011. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, tudom milyen érzés :( Nekem segített, hogy megnéztem a Titok c. filmet, vagy olvasd el a könyvet, az a lényeg, hogy gondolkodj pozitívan, semmi nincs véletlenül, fókuszálj csak magadra, annyi lehetőség és szépség van a világban, ha nem szeret, engedd el, majd rájön mit veszített, ha meg nem, akkor nem is érdemes arra, hogy szeresd. És ne keresd többször, ez fontos, akármilyen nehéz is kibírni! 27/L
2011. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok,köszönöm.
2011. jan. 1. 22:56
 10/20 anonim ***** válasza:

Valami oka van a változásnak. Lehet egy másik lány, de nem feltétlen. Nálunk is megváltozott minden az összeköltözés után. Onnan kezdve 1 éven át levegőnek nézett, míg ki nem mondtam, hogy én így nem tudom tovább elképzelni a közös életünket. Nagyon sokat dolgoztunk ezután a kapcsolatunkon. Én már feladtam volna, de ő nem. Az elején azt hittem, más lány van, azért olyan rideg felém. De később megértettem, hogy mi volt az a hiba az én viselkedésemben, ami eltávolította őt tőlem. Amikor megértettem mi a baj, akkor kezdett el minden helyrejönni. De én feladtam. Olyan szinten, hogy eléálltam és megmondtam neki, hogy elengedem. Akkor jött helyre minden. Én addig se akaszkodtam rá, és ezután se fogok. Az nem vezet sehova.

Tudd meg mi a baj, de ne erőltess semmit. Ha nem akar veled beszélni, hagyd a fenébe.

Attól félek, valaki más lány lehet mégis. De mivel nem tudom az előzményeket, ezért ez nem biztos.

2011. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!