Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok és csak sírok....

Szomorú vagyok és csak sírok. Hogy tudnám abbahagyni?

Figyelt kérdés
Csak sírok és sírok.Úgy érzem hogy jelenleg nem vagyok fontos már annyira annak az embernek,akit szeretek.De nekem az a legfontosabb az életemben ha van egy párkapcsolatom,és érzem hogy szeretnek.Ha ez nem nyilvánul meg,teljesen összetörök lelkileg.Tegnap hívtam,nem vette fel a telefont,az üzeneteimre se reagál.És eddig soha nem volt ilyen,valami megváltozott mostanában.Azt érzem hogy nem figyel rám és nem vagyok neki fontos.Ettől meg megőrülök,mert nagyon szeretem,rendben is voltak a dolgok,és nem értem hol a hiba a gépezetben.Tulajdonképpen ha fontos vagyok neki majd jelentkezik,nem?Az a jó ha nem is telefonálok,nem csinálok semmit,nyugton vagyok,és nem kepesztek utána,ugye?
2011. jan. 1. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Távkapcsolat vagy "normál"? Ő mennyi idős?
2011. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De nem lenne jobb ötlet megbeszélni vele a problémákat, mint itt emészteni magad?Gáz, ahogy viselkedik. Miért nem írsz neki, hogy beszélni szeretnél vele arról, mi a gond, merthogy ez neked nagyon rossz,a mit csinál?
2011. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat,1,5év.Mikor beszélni szeretnék vele,akkor pont nem tudom elérni soha.Ezeket a dolgokat meg kellene beszélni szerintem is,de nem mutat rá sok hajlandóságot,és ez nagyon elszomorít.Nem hinném hogy más nő lenne a dologban,bennem van valami hiba amitől így eltávolodott.
2011. jan. 1. 23:04
 14/20 anonim ***** válasza:
Ment a válasz mail..
2011. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mennyire laktok messze egymástól?

Ez a beszélni akarsz vele, de nem ér rá az, hogy nem veszi fel vagy leráz valami ürüggyel? Ő milyen idős? Mikor és mennyit találkoztok? Akkor is tartózkodik? Karácsony jól telt?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de hátha a válaszaidból is ki lehet valami hámozni és okosat mondani.

2011. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én is írtam neked.

Karácsonykor se találkoztunk,ami nagyon meglepő volt számomra.Messze lakunk,de ez igazán nem volt gond eddig se.Valamiért nem fontos neki hogy visszahívjon,vagy visszaírjon,pedig régen ő nem volt ilyen.Ha meg valami gondja van velem,nem értem miért nem mondja el.Én szeretnék javítani a helyzeten,de ahhoz ő is kellene.

2011. jan. 1. 23:26
 17/20 anonim ***** válasza:
:S
2011. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem fogok kedveskedni, az ember megérzi, ha közeleg a szakítás. Tanácsot viszont fogok adni:

-Ha megtörténik a szakítás, ne keresd az okokat, és ne kérdezd meg, hogy "miért?". Úgyse kapsz választ (legalábbis értelmeset), a "nem veled van a hiba, hanem velem"-re meg ki kíváncsi?

-Ha szakít, ne akadj ki (legalábbis abban a pillanatban még ne). Ha élőben, vagy telefonon történik, akkor intézd el egy unott "rendben, akkor szija"-val, és menj el vagy tedd le a telefont. Ha msnen ugyanez, csak tiltsd le (vagy töröld, de ez nem feltétlen fog menni ilyen állapotban).

-Miután mindez megtörtént kösd le magad. onlinefilmek.net, vagy moovie.hu nem rossz ilyen célokra, nézz filmeket, vagy élj egy hobbinak.

-Ne vedd fel vele a kapcsolatot. Ha ő keres, reagálj, de tarts tisztes távolságot.

-Ha vissza akar menni hozzád, szépen, "kegyelmesen" rázd le. Ettől össze fog omlani. Rájön, hogy szeret, lekoptatod, de a remény még élni fog benne, ami szép lassan depresszióba őrli. Ilyenkor már megkegyelmezhetsz neki(persze csak ha megtörténik).


Szerintem ha megfogadod a tanácsaimat, te fogsz kijönni jól az egészből.

2011. jan. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jan. 3. 09:40
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. :) Csak nekem annyival rosszabb hogy előttem csajozik... Azt hiszi annyira hülye vagyok hogy nem veszem észre mit akar :) De ez jóhír mert azt jelenti még mindig szeret és csak féltékennyé akar tenni :) Szóval fel a fejjel, isten nem ver bottal ;)
2012. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!