Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz", hogy még...

Szerintetek "gáz", hogy még nem költöztem el otthonról?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok dolgozom, a fizetésből pedig az egyetemet finanszírozom. Sajnos a fizetés nagy része elmegy az iskolára, így nem tudok még elköltözni otthonról. kb. 22 éves koromig maradok még, mert akkor végzem el az iskolát és remélhetőleg stabil állást tudok szerezni. Azért kérdezem főleg, mert itt az oldalon az emberek írják, hogy 20 éves korukban több millió van a számlájukon, saját vállalkozás, lakás. Lehet, hogy én kicsit visszamaradt vagyok...


Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 3. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen miért lenne gáz?örülj,hogy te még otthon lakhatsz,a különélés nem fenékig tejfel,és szerintem nem kell mindent elhinni,amit itt írnak az oldalon,mert a legtöbb kamu
2011. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Okos vagy!
2011. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha itt az oldalon többen azt írják, hogy ők bizony az angol királynő személyesen, gondolod, hogy mindegyik igazat beszél?


Ne azzal foglalkozz, hogy vadidegenek mit írnak egy anonim oldalon! Alapozd meg a jövődet, örülj neki, hogy megteheted, hogy nem muszáj elköltöznöd, amíg nem akarsz.

Én is 23 évesen költöztem el a szüleimtől, mégsem éreztem "visszamaradottnak" soha magam :)

2011. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem gáz, a mai világban nagyon kevés embernek van lehetősége, hogy 23-24 éves kora előtt elköltözzön a szüleitől.
2011. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz. 30 felé közeledve már viszont erősen közelít afelé.

Én is külön élek, és tény, hogy rengeteget dolgozom, és azt a pénzt mind elviszi a megélhetésem. Ha a szüleimmel tudnék lakni, akkor egy csomót félre tudnék tenni.

Viszont neked is azt ajánlom, hogy ami pénz nem megy el az egyetemre, azt tedd félre! Nagyon sokat számít, ha az embernek van egy kis indulótőkéje!

2011. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
....... hihetetlen :D nem gáz , sztem egyáltalán ha megnyugtat én 24 vagyok , és igaz h albérletben vagyok egy másik városban , de pénteken hazajövök, vasárnap este megyek vissza, és a szünetet, meg ünnepeket meg minden mást itthon töltöm szóval én sem költöztem el és nincsenek millióim , és nem gáz nekem -.-
2011. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se gáz :)

Én is így vagyok vele, mint az előző, a suli miatt albérletben lakom, de amint nincs semmi elintéznivalóm Pesten, jövök haza, itt a családom, kutyám, szobám meg minden :) Ha végzek a sulival és úgy alakul, hogy itt a szülővárosomban lesz munkám, akkor lehet, hogy itthon is maradok amíg nem lesz valakim akivel lehet szépen közös lakást/házat tervezgetni :) Addig minek? Ha külön háztartásom lenne csak rosszabbul jönnénk ki mindannyian.


23L

2011. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

25 évesen költöztem el, mert addig nem lett volna lehetőségem. Ma már van saját házam, családom, a saját lábamon állok. Hálás vagyok a szüleimnek, mert ha 18 évesen kidobnak, semmi sem lett volna belőlem. Akkor minek neveltek?

Aki szülővé válik, annak mindent meg kell tennie a gyermeke boldogulásáért. Nekem a lehetőség 25 évesen jött el, másnak korábban. Nem az otthon élés a ciki, hanem az, ha valaki nem akar dolgozni vagy tanulni.

2011. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is kb. 25 évesen költöztem el, de késöbb visszaköltöztem, mert nem volt megfelelő! 30-on túl járok már!
2011. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 30 leszek, még mindig idehaza élek, egyszerűen mert annyira sz.rul állnuk anyagilag, hogy nem tudom megcsinálni a különélést. Volt már, hogy elköltöztem - egyszerűen kénytelen voltam visszajönni. Amikor meg jött a válság... na, arról ne is beszéljünk.
2011. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!