Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz", hogy még...

Szerintetek "gáz", hogy még nem költöztem el otthonról?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok dolgozom, a fizetésből pedig az egyetemet finanszírozom. Sajnos a fizetés nagy része elmegy az iskolára, így nem tudok még elköltözni otthonról. kb. 22 éves koromig maradok még, mert akkor végzem el az iskolát és remélhetőleg stabil állást tudok szerezni. Azért kérdezem főleg, mert itt az oldalon az emberek írják, hogy 20 éves korukban több millió van a számlájukon, saját vállalkozás, lakás. Lehet, hogy én kicsit visszamaradt vagyok...


Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 3. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én 22 vagyok

a suli miatt heti 4 napot külön lakom

de amúgy itthon élek

2011. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan, egy kezdő fizetéssel rendelkező fiatalember hogyan tudna elköltözni egy méregdrága albérletbe mondjuk Pesten? Mondjuk kap kézbe 100-at(de az a plafon), amiből elmegy 40-50 + rezsi/hó. Talán marad 20ezer forint, amiből bérletet kell venni, enni kell, szórakozni.. Akkor már inkább maradjon otthon, gyűjtögessen, keressen egy párt, akivel összeteszik, amijük van.

Külön költözni a megfelelő egzisztenciális körülmények nélkül olyan, mint 1-esből 5-ösbe váltani. Az ember csak szenved, hogy fenntartsa magát.

2011. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy 30-on túl már tényleg "gáz" a szülőknél lakni. Én is 22 évesen jöttem el.
2011. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm, aki ráadásul férfi, 40 éves koráig az anyjával lakott. Egy másik ismerősöm fiatalkorában elköltözött, de évekkel később beköltöztek a szülei a lakásba a családjához. Szerintem 26 éves korodig nem kell aggódnod, addig még senki sem tartja cikinek. De nem kellene ennyire mások véleményével törődnöd, csináld úgy ahogy neked jó, és ahogy az anyagi helyzeted megengedi. Mellesleg nem hiszem, hogy mindenki úszik a pénzben, hogy lakást vegyen, hanem valószínű hogy albérletet fizetnek. Ezt csak akkor engedheted meg magadnak, ha már van munkád.
2011. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!