Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a párod munkahe...

Mit tennél, ha a párod munkahelye bulis, kirándulós, külföldre menős lenne, a tiéd meg nem? Lassan két éve van a probléma, egyre nehezebben viselem.

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek menő munkahelye volt, de úgy döntöttünk jöhet a család, meg a picur, ezért én egy nyugisabb helyre mentem dolgozni, és most otthon ülök, miközben ő rendszeresen jár céges kirándulásokra, most külföldre viszik, karácsonyi bulikra, én meg otthon ülök, és évek óta nem voltam sehol. Unom, és dühös vok!
2011. jan. 5. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

beszélj vele erről, lehet nemtudja hogy téged zavar.

amúgy meg ha direkt csinálja nemhiszem hogy nagyon kötődik hozzád, mert ez nem családi élet...

2011. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért felesleges dühösnek lenni....irigyelni irigyelheted mert mozgalmas az élete a hétköznapokban, de emiatt kár veszekedni, csak azért mert te irigykedsz rá senki épeszű nem fog felmondani egy jó állást.

Nem kellett volna elmenned a menő helyedről......az hogy jöhet a család, nem kifogás. MI is vállaltunk gyereket és nálunk az én melóhelyem volt olyan hogy bulik meg külföld meg ilyenek. Egyszerűen amikor terhes lettem, nem mentem többé külföldi kiküldetésekre és céges bulikon nem ittam, ennyi.


De emiatt dühösnek lenni......

Mindnenestre beszéld meg vele hogy szeretnél te is kikapcsolódni és mentjetek el kettesben valahova szórakoztni.

2011. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és ezt a párod nem veszi észre?
2011. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanmár nekem ne mond,hogy céges bulira pl karácsony nem lehet vinni a feleséget? Nálunk lehetet.
2011. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne szenvedj, örülj, hogy jól keres, sőt ösztönözd, s gratulálj a sikereihez. Meglátod előbb-utóbb téged is észre fog venni, s látja, hogy szép és kedélyes vagy. Ráadásul, ha külföldre utazik egy kis cédulát is nyomj a markába, amelyen feltünteted, te minek örülnél. Távollétét használd okosan ki, művelődj, tanulj nyelveket, vagy iratkozz be egy képzésre.A gyerek hamar megnő, te meg addigra több lábon fogsz állni.

Légy okos, sok sikert! Szorítok Neked!

2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"én meg otthon ülök, és évek óta nem voltam sehol"


Miért?


Ez bizony hiba.

2011. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a gyerekek miatt vagy otthon, nagy hiba ha nem szervezel programot. A gyerekekkel is lehet aktiv életet élni. Amikor a férjed épp nincs kötelező pofa viziten 2-ben menyetek el valahova kikapcsolodni.
2011. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mit tennék?

talán szólnék neki,hogy nekem nem jó igy...


bár szerencsés helyzetben vagyok ilyen szempontból,visz magával (énis őt),ha meg én nem mehetek ő se megy,1-2 kivételtől eltekintve (ezek meg általában napközbeni szakmába vágó utazgatások) egy sem kötelező

2011. jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

off

Nem tudom ki írta hogy ne mondja a kérdező hogy nem lehet feleséget vinni, de igen, vannak olyan helyek ahol nem lehet, mert zártkörűek!

Azért mert a te helyed nem ilyen attól még léteznek! És elvégre logikus is, mert pl. nálunk az volt (amúgy 2. válaszoló vagyok) hogy a 120 fős vég vacsorázni ment minden ünnepkor. Kibéreltek egy 120 fős helyet és ennyinek fizették a kajáját. Miért fizetett volna a cég 120 helyett mondjuk 200-ra? Ha meg a férjek és feleségek akik eljöttek maguknak fizetik az meg hülyén néz ki.

Nekem, sőt szüleimnek a Karácsonyi céges vacsijára sem mehet hozzátartozó.

2011. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek ki beszél itt arról,hpogy ő azért nem megy a férjjel bulizni, meg azért ül otthon,mert gyerekei vnanaak. Olvassatok!!!

"úgy döntöttünk jöhet a család, meg a picur, ezért én egy nyugisabb helyre mentem dolgozni, és most otthon ülök,"


még nincs gyerek csak a projket.....

Egyébként pontosan ezért nem kell otthon ülnöd.menj akkor el baártokkal.

2011. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!