Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok! Titeket mennyire...

Tini lányok! Titeket mennyire ellenőriz az anyukátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem menstruációban.

1.Számontartja, hogy mikor jön neked meg?

2.Megkérdezi, mennyire erős?

3.Ő vezeti, vagy te?

4.Beszél ilyenről, ha apukád is ott van?

5.Megmondja, mikor cserélj betétet?


Kort írj léci!


2011. jún. 27. 08:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

1. Nem tartja számon soha, meg se kérdezi hogy megjött-e.

2. Nem

3. Én

4. Egyedül nevel, de velem sem beszél erről, apámnak meg semmi köze hozzá szerintem.

5. Nem, én tudom magamtól.


15/L

2011. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

1.nem

2.nem xD

3.Jó kérdés én csak fejben tartom,nem tudom hogy ő vezeti-e.

4.neem

5.Nem,csak sokat ad. :S


13/L

2011. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

én nem vagyok már tini, de anyukám soha nem beszélt nekem ilyenekről. Haragudtam is rá, mert arra se volt képes, hogy felvilágosítson ezzel a témával kapcsolatban.

.Ház az 5. pontban leírtakat szerintem mindenkinek magának kell tudni, ha én menstruálok akkor nekem kell tudni, hogy mikor van itt az ideje cserélni. De a többit azt simán meg lehetne minden szülőnek beszélni a kis lányával.

2011. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
HA ilyen az anyukád,akkor igen érdekes asszony lehet :S léteznek még ilyen szülők ??? O_o
2011. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:

1. Nem tartja számon, ha esetleg eszébe jut megkérdezi, de elég ritkán.

2. Nem, csak még a legelején kérdezgette, de már egy jó ideje nem.

3. Én vezetem.

4. Nem sokat beszél erről apu előtt, de ha mégis engem nem annyira zavar.

5. Dehogy... néha észre se veszi, hogy meg van.

16/L

2011. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok már tini, de ha akartam/akarom, akkor beszéltünk/beszélünk róla. Soha nem vezette anyu, hogy mikor jött meg és rá se kérdezett. Egyszerűen a betét fogyásból és a kukában lévő koszos betétekből nagyjából mindig tudta, hogy állunk. Szerintem ez az igazi anya dolga. Ne kérdezősködjön, ha nem igénylem, ha igénylem válaszoljon beszéljünk róla, tudtom nélkül mindig legyen képben :).
2011. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
100%
hát én ezzel nem értek egyet....mindenkinek ez az intim magánügye,mért kéne a szülőnek tudnia erről ??? ha csak a gyerek nem kér magátol tanácsot.én személy szerint utáltam ha az anyám beszélni akart vlm erről ,inkább elhuztam otthonrol es bármi amit az őskorban még a szulők magyaraztak el a gyereknek,azt a suliból vagy barátnőktől ,idősebb unokatesótól tanultuk meg manapság.
2011. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
engem ezzel kapcsolatban nem ellenőriz semennyire, szerintem ez a normális.
2011. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

1. nem, max akkor amikor neki már rég megjött és nekem még nem (majdnem egyszerre szoktunk mensizni)

2. nem

3. én hőgörbézek

4. Néha szokott mert ne mmindig tudunk kettesbe lenni vagy ha épp nevelőfaterom vásárol és kell tampon akkor vele szoktuk megvetetni.

5. Nem ezt mnidenki saját maga tudja

19/L

2011. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy látszik, csak én kaptam a sorstól ilyen anyát, mert én mindenre fordítva válaszolnék, mint az előttem szólók. :( És még beszélni sem lehet vele, mert akkor kiakad, lefekszik és nem szól senkihez. Aztán eszébe jut, hogy apukám milyen hülye, mert kb. 10 éve ezt meg azt csinálta és elkezd magába beszélni :S Ezzel már el is lenne rontva egy hétvége, amit meg nem akarok. Úgyhogy megyzívom minden hónapban...
2011. jún. 27. 08:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!