Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte nincs is apám! Mit...

Szinte nincs is apám! Mit csináljak? Megőrült! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az apám már megőrült. A pókerbe, számítógépen. A tesómmal ha hazajövünk iskolából, ő csak később jön haza. Ha én gépezek, akkor bejön, és az a legelső dolga, hogy azt mondja: Engedj oda! Nem kérdez a suliról, nem kérdezi mi újság veletek meg semmi,csak leül, és képes 7 órán keresztül pókerezni a gépen, meg merem kockáztatni, hogy azt sem venné észre, ha égne a ház. Teljesen átlényegül, nem szól hozzánk. Meg van a hülye amerikai focijával! EGész nap ő gépezik, és közben megy a TV mert nem képes kikapcsolni, Mi hordjuk ki helyette a poharat, fogpiszkálót... És ha én elkapcsolom a TV-t, miközben pókerezik, leordit, hogy minek kapcsoltam el, ő hallgatja. Hát én már asszem megőrülök!!! Ha megpróbálunk vele szépen leülni beszélni, akkor elkezd ordibálni, de úgy, hogy már sírni lenne kedvem. Mit csináljunk vele?
2011. jan. 7. 15:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez rendkívül jól hangzik csak nincs értelme. Én vagyok a legjobban egymás felcímkézgetése ellen, de ha valami az életszínvonalom, kapcsolataim, egzisztenciám rovására megy az már betegség. Az őrültek engem sem érdekelnek mindaddig amíg nem próbálnak feldarabolni egy bárddal. Itt a család egyértelműen szenved a családfő addikciója miatt. És te azt mondod hogy a család fogadja el és értse meg, és ŐK a betegek mert nem értik meg. Az hogy az apában miért alakult ki a függőség az megint más kérdés, azzal is kell foglalkozni, de amíg fel sem fogja hogy függő addig nincs miről beszélni.
2011. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem végig 17:03-nak volt igaza. (a 2. válaszoló)
2011. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!