Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csesz ki néhány szülő...

Miért csesz ki néhány szülő úgy a gyerekével, hogy extrém nevet ad neki?

Figyelt kérdés
Én így jártam, és az egész életemet gallyra vágta. A suliban egyfolytában piszkáltak vele, rettegtem mikor valakinek bekellett mutatkoznom, stb. És most csodálkoznak, hogy nem akarok sehova menni... Megváltoztatni persze nem változtathatom meg mert azt mondják hogy akkor többé nem leszek a fiuk aztmondják. Ja és ne kérje senki, hogy írjam le, mert úgysem fogom.
2011. jan. 9. 17:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

állati jó a kérdésed, én is pont így vagyok vele és mivel kíváncsivá tettél az enyémért cserébe elárulod a tied?

csakhogy ne érezzem egyedül magam

2011. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Filemon, te vagy az?
2011. jan. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Jácint vagy? Légyszíves mondd meg, ha eltaláltam! Ez az egyetlen név, amit el tudok képzelni, hogy valóban tönkreteszi egy fiú/férfi életét! Kivéve ha valami cigány nevet adtak nevet adtak....
2011. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!