Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ember lennék, ha...

Nagyon rossz ember lennék, ha a családomhoz nem kötődök igazán?

Figyelt kérdés

Igazából nem lehet rájuk rossz szavam nem is az , csak nem tudok velük beszélgetni semmiről , ők se tudnak velem és úgy érzem gyakran mintha idegen lennék itthon

Van egy testvérem akit utálok , de legalább róla biztosan tudom , a szüleimmel szemben olyan semleges minden

Így belegondolva elég szomorú , mit ronthattam el ?


2011. jan. 10. 00:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:01


Nem tudom ez nekem (is) szólt-e, de a kérdésedre a válasz, igen, adnak, nem csak pénzt, mondom, ők szeretnek engem..

2011. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van :(

Anyukámmal csak élünk egymás mellett. Ő nagyon szeret engem, ezt tudom, de nem az igazi a viszony. Semmit sem tudok vele megbeszélni, mert csak lecsesz. Akkor is ha semmi oka rá. Pl nem értem el egy meccsemre, mert eltévedtem a városban, mert még a szomszédba is képes lennék eltévedni. Erre közli, hogy megérdmelném ha kirúgna az edző... Edző az csak röhögött rajtam, ő tudta, hogy nem direkt meg lustaságból csináltam, de a saját anyám nem hitte el.

2011. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések és válaszok után örülök, hogy kidobtam a kukába a társadalmat. Elcseszett szülök elcseszett kölykökkel. Undorodom mindenkitől.
2019. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!