Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mitől és miért...

Egy férfi mitől és miért válik hazuggá a barátnőjével szemben? és ha szereti miért hazudik neki bizonyos dolgokban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

VAGY MIÉRT TITKOL EL A NŐ SZÁMÁRA FONTOS DOLGOKAT???

AZTHITTEM HOGY HA VALAKI SZERET VALAKIT NEM HAZUDIK NEKI...

2011. jan. 12. 15:04
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tág kérdés??egy kicsit bővebben??mi történt?
2011. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

egy hazugság lehet kegyes is

ezt így nem lehet megválaszolni, nem tudunk konkrétumokat

2011. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

mindig füllent nekem valamiben legyen az egy sms vagy akár a régi sulis tanulmányaiból valami...

meg beirta az önéletrajzába,h van középfokú angolja közben meg rohadt hülye angolból...

és folyton úgy érzem hogy hazudik és attól félek, h mikor derül ki vmi ujabb igazság amit nem mondott el vagy bármi.

sokszor úgyérzem megcsal, csak fél beismerni.

de aztmondja szeret...

nemtudok benne megbízni...ugyérzem mindig átver, és nem őszinte

meg fontos dolgokat eltitkol, ezt az önéletrajzost is mástól tudtam meg

2011. jan. 12. 15:06
 5/20 A kérdező kommentje:

1,5 éve járunk...

nemhiszem hogy megcsal...tudom az msn jelszavát, otthagyja nálam a teloját, akkor sem pipa ha vmelyikbe belenézek... de nemtudom... nem bízok benne

2011. jan. 12. 15:08
 6/20 anonim ***** válasza:

az önéletrajzos dologban nem hiszem hogy ő lenne az egyetlen aki ilyet tesz/tett!hivatalokban és főbb intézményekben vagy bárhol vannak olyan emberek akik valamilyen hazugságot beleírtak az önéletrajzba..bár az már egy más kérdés hogy igazolni hogy tudja ha a munkáltatója majd kéri erről a papírt.

Miért nem beszélgetsz vele erről??!Egy párkapcsolat egyik alappillére a bizalom.És ha te nem bízol benne,vagy csak bizonytalan vagy akkor ott már jobb nem lesz!

Beszélj vele az aggodalmadról és ha falakba ütközöl akkor sokkal jobbat érdemelsz!

Szerintem!

2011. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én is úgy gondolom, mint az egyik előttem szóló. Próbáljatok többet beszélgetni. Ezt a dolgot akár fel is hozhatod neki, de ha nem tudsz megbízni benne, akkor el kell gondolkodnod a dolgaidon, a kapcsolatodon.

2011. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

egyszerűen nemtudom, ugy érzem hazudik nekem egyfolytában és egy nőnek sem tudna nemet mondani ha nem lennék ott, és bárkivel megcsalna ha ugy adódna, vagy pl. az exeihez is visszamenne. pedig nem tartja velük a kapcsit, de így érzem.

Úgy érzem, hogy nem mondaná el ha megcsalna és még akkoris letagadná ha bizonyitékom lenne...

MIÉRT ÉRZEK ILYENEKET????

2011. jan. 12. 15:16
 9/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy kicsit lazábbra engedni ezeket a dolgokat. Ha féltékeny vagy azzal csak gondot okozol magadnak.
2011. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek, akik szeretik elferdíteni a dolgokat, de ez nem azon múlik, hogy szeret-e vagy sem. Ez egy betegség, amíg ő nem vallja be magának vagy amíg nem koppan egy hatalmasat a hazugságai miatt, addig nem tudom, lehet-e rajta segíteni. De biztos, hogy nincs középfokúja? Vagy csak hallottad mástól, hogy nem megy neki az angol? Csak mert hat éve én is megcsináltam a középfokút, de mivel nem használtam, rengeteget felejtettem... :/ egyébként hogy viselkedik a párod, mikor szembesíted a hazugságaival?
2011. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!