Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mitől és miért...

Egy férfi mitől és miért válik hazuggá a barátnőjével szemben? és ha szereti miért hazudik neki bizonyos dolgokban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen pasim,de már évekkel ezelőtt.Én is ugyanezeket éreztem mint te: ha nem vagyok mellette akkor lehet hogy flörtöl egy másik vadidegen csajjal és akár lehet hogy több is lett belőle.DE: nem véletlenül éreztem így..Ez amolyan Hatodik érzék, Női megérzés!Lehet hülyén hangzik de lehet hogy nem alaptalan az amit érzel.És az hogy nem haragszik érte ha belenézel a telójába, az azért is lehet mert már előtted jár jóval mint te azt gondolnád..Nem akarom a bogarat a füledbe beszélni, mert előbb inkább tisztázd vele az érzéseidet.Vagy kérj magadnak időt, hogy eldöntsd tényleg szereted/vagy ő mennyire szeret.
2011. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt akartam írni, mint az előző. Jók a megérzéseid. A nők megérzései soha sem csalnak!Valószínű, nem vesz téged komolyan, vagy nem túl erős jellem. Egyik sem jobb a másiknál.
2011. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

beszélgettem vele már erről az érzésemről.

és aztmondta fáj neki hogy nem bízom benne, mert őszerinte sosem adott okot erre. És ezért adja meg az msn jelszavát meg adja oda a teloját hogy nyugodtan nézelődjek benne ha akarok, mert nem rejteget semmit, és én vagyok az élete.

én vagyok a múltja a jelene és a jövője is.

És csak én létezem neki, nem kell neki más nő.

És ne gondoljak ilyet hogy megcsal mert még munka közben is csak rám gondol, és engem szeret.

És multkor romantikus vacsival lepett meg, ő fözött.

És lement főz ni és fenthagyta a teloját az asztalon,

És 2napja szakítottam vele, bár nagyon fáj nekemis.

csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, szintén kutattam az msnjébe, és a vádolásommal a tudtára is adtam, de akkoris csak ennyit irt:

"fáj amit csinálsz értsd már meg. mit tegyek még hogy bízz bennem? hozzam le az égről a csillagokat? az se lenne elég... sosem hazudtam neked, soha! De akkor élj a kitalációiddal meg a paranoiáiddal." (magyarul gyanúsitásokkal)

2011. jan. 12. 17:06
 14/20 A kérdező kommentje:

még most hogy szakítottam vele...és elhordtam minden szemét hazug patkánynak...nem harap érte hogy beleturok az nsnjébe, pedig én nem adtam meg neki az ÉN jelszavamat. szal egyoldalú.

de sosem tette szóvá, ha kutakodtam bármilyébe.

Amikor hozzám jött át vagy randink volt mindig pontosan érkezett, telon sosem kereste senki gyanús.

megnéztem már a bejövő-kimneő hivásait, smseit csupa olyan ember akikről tudom hogy ki kicsoda.

multkor prágába mentek volna a haverokkal, és összevesztünk előtte 1héttel.

és a határnál leszállt a vonatról és a haverjai meg mondták hogy hülye hova megy...

és mondta h valamit el kell intéznie.

és átjött hozzám hogy beszéljük meg a balhénkat.


De van 1 haverja legyen X. őt nem birom...elég fura, bár sosem ártott nekem, de ellenszenves, ismerem.

Na ha vele menne bulizni nem lennék nyugodtan...

Ja sosem jár el nélkülem bulizni, vagy együtt megyünk vagy nem megyünk sehova, vagy járt.


A baj csak az, hogy nemtudom hogy a beteges féltékenységem miatt félek és a multbeli rossz élményeim miatt,mert más pasi már megcsalt...vagy mert igaz

de sajnos...:( BELEHALNÉK HA MÁSSAL LENNE, SZERETEM, ÉS FÁJ:(

DE VÉGE

2011. jan. 12. 17:12
 15/20 anonim ***** válasza:

Én nem piszkálni akarlak, mert most nem lehetsz valami happy hangulatban, de:

1. kimenő-bejövő hívásokat lehet akkor is törölni amikor már lezajlott a hívás..szóval az hogy csupa olyan telefonszámot látsz a telójában ami ismerős..ezt felejtsd el...

2. ha igazán szeret, akkor nem adja fel és annak ellenére hogy csúnya dolgokat vágtál a fejéhez, bebizonyítja hogy nincs okod a bizonytalanságra

3. ha a munkahelyén is rád gondol, akkor legalább (ha nem is minden percben,de)felhívna,hogyha tényleg így érez...

Elhiszem hogy rossz, hiszen szereted, de bizonytalanságban és folyton féltékenykedni azon hogy vajon megcsal-e..iszonyatosan rossz így élni nap mint nap!

Ha igazán szeret akkor esetleg időbe telik míg elfelejt, de reménykedik és várni fog rád..ha esetleg visszamegy hozzád!

Őszintén sajnálom!De ne legyél ilyenkor egyedül..hívd fel a barátnő(ke)t és menjetek el otthonról csak ne kelljen agyalnod, sírnod!Hidd el..ha nem jönnétek újra össze, akkor is jobb pasit érdemelsz-aki figyel rád, kedves, őszinte, akiben vakon bízhatsz..

2011. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
naponta 2x felhív... és máskor is balhéztunk már és csunyákat mondtam rá és harcolt értem:)
2011. jan. 12. 18:30
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor pedig azt tanácsolom hogy várj..legalább pár hónapot..hogy megtudd tényleg igazán szeret-e..mert ha tényleg szeret akkor várni fog, vagy másképp fogalmazva: próbál téged elfelejteni, így ha tényleg szeret akkor nem kell neki más.

Lehet hogy túlságosan is ellaposodott a kapcsolatotok??Ezek mind már csak találgatások, de ne fogadd vissza ha ezen agyalsz!Hagyj időt magadnak, neki hogy kiderüljön, tényleg szeret-e!

2011. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

dumáltam msnen a hugával és mondta h mesélte neki a bátyja, h imád és velem akar lenni, de nem akar vitát a semmi miatt mert már unja.

és én vagyok a teloján még mindig a háttér a szobája falárol sem szedte le sem a közös képeinket sem azokat a verseket amiket tőlem kapott. és azzal a plüssel alszik amit nemrég vettem neki:)

és aztmondta hogy akkorsem kell neki más, csak én. de nemtudja mit tegyen mert mindig vitázom vele

2011. jan. 12. 18:43
 19/20 anonim ***** válasza:
Msn??írj privi e-mailt és dumálhatunk ott is..legfeljebb később kitörlöd a címem és kész..de ott gyorsabb, ha érdekel.
2011. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen para-gép vagyok, és nekem még sose jöttek be a paranoiáim. A volt pasimról is mindig azt hittem, hogy megcsal meg flörtöl a hátam mögött, aztán meg én csaltam meg őt. Ugyanez majdnem lezajlott a mostani kapcsolatomban is, mert olyan szinten el tudok keseredni, hogy megcsalnak, hogy már jogosnak érzem azt, hogy mással próbáljak vígasztalódni. Persze ez nem ennyire egyszerű, de hidd el, nekem is voltak mindenféle megérzéseim, de nem jól éreztem, ha máskor nem, legalább akkor megmondta volna a volt barátom, hogy megcsalt, amikor elhagytam valaki másért, de nem, soha egy percig sem csalt meg!

Mostani párommal visszatérő álmom volt, hogy megcsal, de nagyon mellétrafáltam. Persze lehet, hogy egyszer még kiderül, hogy igen, de én nem tudom a jelszavát, múltkor mégis bele tudtam nézni a mailjébe, mert elfelejtette becsukni, és nem találtam semmit!

Én már rájöttem, hogy van bennem valami önértékelési probléma, és igenis nem mindig jöttek be a megérzéseim, hiába vagyok nő!

2011. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!