Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg cagyok hasmenés láz és...

Beteg cagyok hasmenés láz és a férjem inkább haverozik majd hív. Olyan rosszul esik miért bánik velem igy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 17:29
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem csak a pasik fogják a férjed pártját.

Én nő vagyok, megértelek, én sem örülnék neki:S

2011. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim válasza:
44%
Sztm meg az önzőek fogják a nő pártját.
2011. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk alap,ha beteg a párom vele vagyok és Ő is velem.

Ha szerettetek valaha valakit tisztán és önzetlenül akkor minimum,hogy ilyen helyzetbe nem megyek el otthonról,majd ha meggyógyul

Egyébként sem tudnék jól szórakozni nélküle,úgy,hogy tudom,otthon betegeskedik.

Van akit nagyon le tud verni a betegség,de ha annyira nem lennék rosszul akkor én küldeném,hogy menjen.

Az nekem is rosszul esne,hogy meg se fordul a fejében,hogy szeretnéd,hogy veled maradjon.

2011. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
itt arról van szó hogy rosszuk esik hogy munka után nem jön haza hanem haverozik én mindig ápolgatni szoktam igy olyan mintha nem is számitanék neki és 167nm en igenis nem lenne a seggemben de mégis velem lenne
2011. jan. 12. 17:44
 15/53 anonim ***** válasza:
31%

Biztos ő is sajnálja, hogy beteg vagy. De most, hogy te úgyse mehetsz, legalább találkozik azokkal a haverjaival, akiknek esetleg úgyis unnád a társaságát. A férfinak kell a férfitársaság. Rendszeresen. Most megy, mert így te nem maradsz ki semmiből, mivel úgyse mennél. Amikor jól leszel, mehettek közös programra, nem akkor veszi el az időt a fiúprogramra. Szerintem jól döntött. Semmi értelme, hogy otthon sajnáljon, segíteni úgyse tud, csak elkapná esetleg. Hiányzik, hogy ketten kapjatok táppénzt(60%)???

Fertőtlenítsd le a kilincseket, villanykapcsolókat, billentyűzetet, ezek a legcsúnyább vírusterjesztők!

A betegség nem érdem, nem is ok a plusszeretetre. A betegség csúnya dolog, mielőbb kerülj ki belőle, és ismét együtt lehettek egészségesen.

A férjed gondolom nem orvos, nem ápoló, csak még rosszabb lenne, ha még nézné is, ahogy szenvedsz. Répát egyél, meg krumplit, sok folyadék, keserű(ét-) csoki, néhány kocka, és szombatra kutya bajod se lesz.

És nem is kell telefonálgatni, elég baj, hogy táppénzen vagy, ne növeld a számlát, jó helyen vagy. Nézz tv-t, olvass, rendezgesd a fotókat, vagy próbáld ki végre a dekupázst! Élvezd hogy csajos estét tarthatsz. Vagy keresd meg msn egy régi barátnődet. Nem kell éjjel nappal együtt lenni, a házasságnak nem az a lényege. (jobb, ha nem unjátok meg egymást) a férjed szeret, nyugalom!

45 nő

2011. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
82%
Tudom milyen ha valaki lázas, nyűgös, rázza a hideg,stb. Most azért veled lehetne, jól esne egy tea. Látod ilyenek a férfiak,de bezzeg amikor ők betegek egy kis náthától is haldokolnak. Hagyd magára olyankor te is!
2011. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
87%
Mi még nem élünk együtt, de ha beteg voltam is eljött hozzám a párom, pedig mondtam ne jöjjön, mert elkapja, de ő jött mert velem akart lenni. De az első kapcsolatomban voltam mikor elkaptam a kalici vírust, és az akkori barátom jött, és akkor tudta meg hogy egész nap hánytam és ment a hasam. Kb azonnal sarkon fordult mert ő nem akarja elkapni. Így utólag persze igaza van, de azért nem mindegy hogy hogy hagyják ott az embert magára a betegségével. Szóval én is megértelek és nekem is rosszul esne hogy ilyenkor nem számíthatnék rá.
2011. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
41%

Egy kis hasmenés az nem olyan, mintha súlyos bete

HA ápolásra szorulnál, egész biztos, hogy melletted lenne. De ilyen kis múló vírusfertőzésnél a legjobb amit tehet, hogy hagy gyógyulni.

Ne legyen rá soha szükség, de biztos, hogy ott izgulna az ágyadnál, és ápolna, ha tényleg rászorulnál.

Én nem is örülnék, ha a férjem itt kérdezgetné, hanyadszor kerestem fel most az árnyékszéket...

Inkább élvezd, hogy van egy kis időd, nézz csajos, rívós filmeket!

2011. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
19%

Mi nem tudunk ebben segíteni, vele kell megbeszélned. Gondolom nem kérted, hogy maradjon veled. Mert ha ennek ellenére elmegy, az tényleg gáz.


De amúgy nem látok benne kivetnivalót. Engem pl. zavarna, ha hasmenésem lenne és itthon lenne valaki egésznap. Inkább ne kelljen senkinek arra várnia, amíg a wc-n trónolok.

2011. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
30%

De minek? Mit tudna csinálni? Ül az ágyad szélén? Ő is elkapja.

Vagy miért jó neked, ha ő is itt van a 160 nm másik sarkában?

2011. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!