Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg cagyok hasmenés láz és...

Beteg cagyok hasmenés láz és a férjem inkább haverozik majd hív. Olyan rosszul esik miért bánik velem igy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 17:29
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Persze,az utolsó válaszoló leírta amit én is gondolok.

Senki sem mondta,hog egyenlő a "nyomoréksággal",de azt se mond nekem,hogy semmi bajod,úg hordod ki a babát,hog észre sem veszed.Ilenkor természetes,hogy kap az ember törődést,figelmességet a párjától,főleg ha beteg.

Azért azt ne mond már,hog amíg te terhesen betegeskedsz és közben ellátod az otthoni munkád még mosolyogva küldöd a párod sörözgetni.

Oké legyünk jó kapcsolatban,adjunk teret a másiknak,na de ne essünk át a ló túloldalára...szerintem.

2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen egyetértek a 20:44-es 74 %-ossal. Illetve gondolom, hogy a többi 74 %-os is az ő hozzászólása. Tökéletesen látja a dolgot. Mondom én ezt úgy, hogy pasi vagyok!
2011. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Köszönöm ;)
2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!