Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudott az anyám hozzámenn...

Hogy tudott az anyám hozzámenni egy ilyen emberhez?

Figyelt kérdés
Anyukám egy diplomás ember, az apám pedig egy 8 általánossal rendelkező segédmunkás, aki egy értelmes mondatot sem tud elmondani és beleokoskodik mindenbe mert nem ért semmihez és ezzel akar kompenzálni.Folyton veszekedés van, nem jönnek ki, és valahogy mindig én vagyok az akin levezetik a feszültséget, ezt már unom.Nem értem hogy tudott egy ilyen emberhez feleségül menni?Inkább egy orvoshoz kellett volna, vagy jogászhoz.
2011. jan. 13. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy jobb lett volna, ha máshoz megy és nem az apádhoz, így akkor te sem lennél...
2011. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Talán úgy, hogy szerette????? Mert te csak orvoshoz, vagy jogászhoz mész??? Hány éves vagy, 8??
2011. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ott a pont az elsőnél.
2011. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát tényleg kár, hogy hozzá ment, mert megszülettél te. Anyukád szerencsére normális ember, hogy nem végzettség alapján döntött, hogy ki legyen a párja ellentétben veled. Téged valahol nagyon elcseszett a sors, hogy ilyen gyökér lettél. Menj te hozzá egy jogászhoz, ne kövesd akkor anyukád példáját. Remélem ott fog hagyni a diplomás párod a francba majd, ha megtudja milyen gyökér felfogásod van.
2011. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Azért, mert tipikus nő.....
2011. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem diploma függő...
2011. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

..meg a másodiknál is szerintem.

Még ha a szerelem el is múlt, egyszer csak szerette, amiért hozzáment és amiért gyereket is vállaltak..

2011. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Első kettőnél a pont. Te meg majd, ha egyszer felnősz addig, meg fogod érteni, hogy tehette ezt.
2011. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ah, az én húgom annak idején azt mondta, hogy ő nem fog kezdeni olyan pasival, akinek nincs minimum meg az, mint ami neki -diploma, saját lakás- és már van gyereke, vagy volt házas. A szerelme csak egy szakmunkásképzőt végzett el, albérletben él és van 2 gyereke. :D
2011. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Az apádról beszélsz.Milyen lenéző dolog ez h csak 8 általánosa van.Az én apukám idejében pl. az volt h neki szín ötös bizije volt és nem tanulhatott tovább 1,mert anyagilag nem tehették meg 2,mert mesélte hogy a polgármester kifia kettes volt és öt vettél fel a gimnáziumba.Szóval nem biztos h elkéne itélni apádat amikor azt sem tudod h miért nem tanult.Édesapám is szakmát tudott csak tanulni viszont megteremtette a házat,kocsit és az anyagi biztonságot.Nem a diplomátol függ h valaki mennyit ér el az életben.Ha nem jönnek ki nem amiatt hogy 8 általánosa van az biztos.Te meg kicsit nölj fel mielött apádat szidod,amikor ö miatt alettél és önála laksz és ö ad neked enni,persze biztos erre is lesz magyarázatod h sose dolgozott és semirekellő.Vicces vagy!
2011. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!