Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így hozzámenni?...

Érdemes így hozzámenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon rendes , kedves, engem mégis zavar valami, a helyesírása. Nem apróbb hibákra gondolok itt, amiket én is, más is elkövet, hanem alapvető gondok vannak . Pl. Hoggy vagy? Mért? haggyad ...stb. Kértem, ne nagyon írjon sms-t, mert zavar. Ha email-t ír, akkor is tele van helyesírási hibával. Már vagy 10szer kértem, kapcsolja be az ellenőrzőt és kb. 3 perc alatt az egészet kijavíthatja vele. De nem... Az msn -ről nem is írok inkább...

Tegnapelőtt szóba hozta, hogy esetleg összeköltözhetnénk, és ő akár gyűrűt is hajlandó az ujjamra húzni. Én gondolkodási időt kértem, emiatt. Ezen az "aprócska" problémán elcsúszhat egy kapcsolat?


2009. okt. 17. 13:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
59%
Már bocs! De ha valakit szeretek akkor nem a helyesírását nézzem meg.. Különben lehet javítani a helyzeten.! Szakemberhez kell fordulni. Veled is meg vele is..
2009. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
milyen szakember foglalkozik ezzel??
2009. okt. 17. 13:18
 3/45 anonim ***** válasza:
82%
Azt sugallja a helyesírása, hogy nem nagyon ad a részletekre. Persze lehet, hogy valaki képtelen megtanulni helyesen írni.
2009. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire zavar,akkor nem túl fényes jövő vár Rátok...pláne nem együtt...
2009. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%
ha zavar, akkor szégyelled őt. Ne menj hozzá, de akkor szakíts vele most! Nem szép dolog hitegetni! Keress olyat, aki jól ír! Ha szeretnéd, igazán, már megtanítottad volna helyesen írni, vagypedig még tetszene is, ez olyan édes bohóságnak, szexepílnek tűnne. Ha ennyire zavar, akkor szakíts inkább most, mert csak rosszabb lesz, s vesztegeted az időtöket!
2009. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
nem "buta" pasi, szakmája van. De tényleg sokszor elsiklik a részletek felett. No meg az zavar, hogy kérem rá, és semmi változás... Én cigiztem régen, de asztmás is, úgyhogy letettem a cigit-miatta.
2009. okt. 17. 13:20
 7/45 anonim ***** válasza:
75%
diszlexia pedagógus..
2009. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha, ez miatt nem tudod elfogadni?

Ha neked az akkora probléma?

Gondolom, az értékei fontosak és nem a hibái, nem azokat kellene kihangsúlyoznod.


Ezen felül segíts neki megtanulni, ez egy jó kihívás, és legyen ez egy játék.

38/F

2009. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%
Vele nyelvtanár(magyar szakos, ált. isk. pedagógus) veled pszichológus, párkapcsolati terapeuta.
2009. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
41%

Hihetetlen nagy paraszt vagy ha emiatt képes vagy elhagyni, ha csak gondolkozol is rajta, akkor nem szereted eléggé.


Egyébként tudod vannak olyanok akik születésüktől fogva ilyenek, és sajnos képtelenek megtanulni helyesen írni.

2009. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!