Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélnétek milyen komolyabb...

Elmesélnétek milyen komolyabb betegségeik voltak eddig a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Kissé el vagyok keseredve,mert nálunk állandoan van valami a gyerekekkel.Ezen nem azt értem,hogy nátha meg kohogés,hanem komolyabbak.Nem tudom,csak mi vagyunk ilyen pecchessek,vagy mások is?Leírom eddig miken mentunk keresztul.

A 11 éves fiammal eddig 6.szor voltunk korházban,vesegyulladás,mandulamutét,csak hogy a komolyabbakat írjam le.

A kicsi most 16 hos,2 hosan leállt a léégzése,ujraélesztés után korház,9 hosan mutotték,le volt nove a nyelve,csak mutéti uton tudták neki helyrehozni,azota meg havonta járunk vérvételre,mert a nyakán megduzzadtak a nyirokmirigyek és nem találják az okát,a vérben meg hol ezt találnak,hol azt.Nem azért írtam le,hogy sajnálkozásbol,csak kiváncsi vagyok,hogy más is kuzd e hasonlo problémákkal.


2011. jan. 14. 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem másfél hónap, hanem másfél hét kórház volt kétoldali tüdőgyulladás miatt.
2011. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!