Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16F-vagyok. Magas a várnyomáso...

16F-vagyok. Magas a várnyomásom anyám miadt lassan szív problémáim vannak mert hazajön nem is köszönöm hanem azonnal ordibál. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 12:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztos a kitűnő helyesírásért kiabál ennyit:)
2011. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy valamelyik agyhalott beszól egy ilyet :D
2011. jan. 15. 15:04
 13/16 anonim ***** válasza:

szerinted közülünk melyik az agyhalott?:D

én le tudom írni a miatt(miadt)

Egyébként bontsd le a várat, akkor nem lesz várnyomásod;)

2011. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szia.

sztem csak annyit tudsz tenni hogy kevesebbet vagy otthon, azokkal legyél akik neked sokat számítanak, jól érzed magad velük. Esetleg megcsinálod a házimunkát, vagy azt amire kér anyud. Lehet a hozzáállásoddal van baj, hisz mivel tini vagy (én is az vagyok,csak én lány) ezért nemtörődöm stílusú, kicsit hanyag lehetsz,bár kitudja :) Ha csak szimplán idegbeteg, vagy rajtad tölti le az idegét jobb szerintem ha elmész egy pszichológushoz :) hidd el sokat segít.... Sajnos vannak ilyen szülők akik felelőtlenül hoznak világra gyereket.

2011. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt lehet ellene tenni, hogy megcsinálod, amit kér.
2011. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

16:54

Tobb gyermekes vagyok, s tudom azt, hogy mit vallaltam es felneveltem Oket. Nem ordibaltam es nem vertem Oket,de amikor elertek a tini kort, bizony eljutottam oda, hogy megtanuljak relaxalni, s nyugtatot szedjek. Miert?

Rendetlenek voltak, szetszortak. Most a kisebbik gyermekem gimnazista, s amikor latom, hogy a gepezik, vagy TV-ik, akkor nem mondhatnam, hogy boldog vagyok, vagy bekesseg lakozik a szivemben. Megbukott, holott nem kell besegitenie a hazi munkaba, de a sajat cseszejet, ruhajat nem pakolja el stb....

En azt tudom mondani, hogy nagyon keves szulo az, Aki ezt igy higgadtan tudja kezelni. En pl. itthon dolgozom, tehat nincs kotott m.idom, es bejaronot is fizetek, mivel mar nem birom a htb-i munkat egyedul vegezni. A gyermekem az egyre igenyesebb lenne, de valoban nincs mobilja stb. mivel valamivel megis megkellene fogni, hogy befejezze a tanulmanyait, tehat megvonok Tole dolgokat pl.

Nem tudom megszolni es lenezni azt a Szulot, Aki dolgozik 10-12 orat, s aztan haza megy es folytathatja a munkajat, mivel egy tini gyermeke van, Akinek igenye van, de lusta es nem nincs meg benne az egyutterzes, mert ha lenne, akkor segitene az Anyjanak, s nem csak kritizalna!

Nem megbantani akartalak, de hidd el, hogy a mai szulokon tul sok a teher, a gyermekek pedig csak kovetelnek, de adni semmit sem akarnak.

2011. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!