Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl érzékeny vagy...

Én vagyok túl érzékeny vagy másnak is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés
Elégge rossz passzban vagyok mostanában, anyukám beteg, vizsgák a nyakamon, stresszes vagyok, tegnap este pedig kiborultam. Jól esett volna valakivel beszélgetni, vagy valaki, aki megnyugtatott volna, de a legjobb barátnőm 3 napja felém sem néz, telefont nem veszi fel, párom meg lerázott azzal, hogy feküdjek le, ma beszélünk. Ma hívom, semmi, egész nap nem válaszolt, délben írtam neki egy smst, hogy mi a helyzet vele, mire a válasz egy rövidke "semmi, nem tok beszélni most" volt. Annyira rosszul esett, hogy nekifogtam sírni. Én mindig ott vagyok nekik. Most én reagálom túl vagy ti is megsértődtetek volna?
2011. jan. 15. 16:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kicsit túlreagáltad. Nem mondom, hogy nem esett volna nekem rosszul, de azért sírni nem kellene ilyen miatt. Valószínűleg sok munkája van, neki is biztos elege van mindenből.
2011. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Én biztosan ugyanezt tettem volna a helyedben, de én tudom magamról, hogy túlérzékeny vagyok :)
2011. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
túlreagáltad, de azért én is sirtam volna. De lefogadom, hogy amint ráér a párod visszahiv téged.
2011. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 emlya ***** válasza:
Én is sírtam volna, de nyugodj meg majd hívni fog!!!!
2011. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Kell ez néha! Hogy a padlón legyél, kisírd magad, utána minden jó lesz!
2011. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
én pont ugyanígy reagáltam volna, bár én hajlamos vagyok mindent túlreagálni.
2011. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

Úristen, mennyi hisztis liba van itt.

Aztán meg csodálkoztok, hogy a férfiak agyára mentek.

2011. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
91%

Szia!!!

Én is ezt tettem volna a helyedben,pedig án nem vagyok érzékeny!

Gondoljanak bele (a barátod és a barátnőd),hogy nekik ez, hogy esett volna!!

Azóta beszéltél velük?

2011. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezen megyek most keresztül...


Én is sírnék a helyedben, bár biztos, hogy van nekik is dolguk, különben kerestek volna. :) Most egy kicsit negatívabban látod a dolgokat, mert amúgy is rossz passzban vagy. Sírd ki magad, gondold át a dolgaidat, pár nap múlva biztos szebben látsz majd mindent.

2011. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem is legalább ilyen rosszul esett volna szóval sztem nem túlzás :'(
2011. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!