Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl érzékeny vagy...

Én vagyok túl érzékeny vagy másnak is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés
Elégge rossz passzban vagyok mostanában, anyukám beteg, vizsgák a nyakamon, stresszes vagyok, tegnap este pedig kiborultam. Jól esett volna valakivel beszélgetni, vagy valaki, aki megnyugtatott volna, de a legjobb barátnőm 3 napja felém sem néz, telefont nem veszi fel, párom meg lerázott azzal, hogy feküdjek le, ma beszélünk. Ma hívom, semmi, egész nap nem válaszolt, délben írtam neki egy smst, hogy mi a helyzet vele, mire a válasz egy rövidke "semmi, nem tok beszélni most" volt. Annyira rosszul esett, hogy nekifogtam sírni. Én mindig ott vagyok nekik. Most én reagálom túl vagy ti is megsértődtetek volna?
2011. jan. 15. 16:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szegénykém:(

ne legyen rossz kedved.. mindjárt vége a vizsgaidőszaknak..:)

én a helyedben nem hívogatnám őket.. tesztelném a barátom és a barátnőm is h mikor tényleg szükségem van rájuk mennyire számíthatok rájuk.

2011. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyen emberekkel,gondolom baja van a világgal és itt vezeti le,a rosszindulatú megjegyzéseivel.

Kitartás!

2011. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyos vagy:)
2011. jan. 15. 22:07
 24/26 anonim ***** válasza:

És még büszke is arra, hogy köcsög. Szép. Ezek szerint nem csak köcsög vagy, de hülye is? Ez van, ha te elfogadod magad ilyennek. =) Én mindenesetre nem lennék még az ismerősöd sem.

(bocsi az OFFért)


Kedves kérdező, én már leírtam a véleményem erről az ügyről, az ilyen bájos válaszolókkal meg nem szabad foglalkozni :) Úgy néz ki, hogy őt otthon tejben vajban fürösztik, és elkényeztetik, mert ezek szerint még nem szenvedett nagyon soha, és ebből kifolyólag nem tudja beleélni magát a helyzetedbe. :) Semmi baj, minden rendbe fog jönni. :)

18:15 vagyok


+1 kérdés: Most azt még nem igazán értem, hogy csak 1 bizonyos barátnőd nem veszi fel a telefont meg a barátod, vagy egyik bnőd sem veszi fel? Mert ha csak a legjobb barátnőd nem veszi fel meg a barátod, akkor az is előfordulhat, hogy kavarna a hátad mögött, nem...? Nem akarlak kétségbe ejteni, sem vészmadárkoni, hisz a pontos helyzetet, a pontos szitut, az érintettek jellemét sem ismerem, de te ezt azért éreznéd, nem? Írd meg,hogy a barátaidat ismerve ez lehetséges-e, vagy kizárt. És szerintem, ha lehetséges, akkor járj utána ha pl. több időd lesz, a vizsgák után.

Újra csak sok sikert ;)

2011. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Csak a legjobb baratnom nem veszi fel a telefont, no meg a paromrol azota sem tudok semmit. En azt mondanam, hogy nem lehetseges hogy a hatam mogott kavarnak, de ezek utan sosem lehet tudni...kezdem ugy erezni, hogy en ezzel befejeztem mindkettovel, mert en mindig ott vagyok nekik, baratnom meg mar tobbszor is megcsinalta ezt velem.
2011. jan. 16. 08:33
 26/26 emlya ***** válasza:
Ki tudja, de ha így van akkor vígasztaljon az, hogy Te ezrszer jobbat érdemelsz. :)
2011. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!