Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl érzékeny vagy...

Én vagyok túl érzékeny vagy másnak is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés
Elégge rossz passzban vagyok mostanában, anyukám beteg, vizsgák a nyakamon, stresszes vagyok, tegnap este pedig kiborultam. Jól esett volna valakivel beszélgetni, vagy valaki, aki megnyugtatott volna, de a legjobb barátnőm 3 napja felém sem néz, telefont nem veszi fel, párom meg lerázott azzal, hogy feküdjek le, ma beszélünk. Ma hívom, semmi, egész nap nem válaszolt, délben írtam neki egy smst, hogy mi a helyzet vele, mire a válasz egy rövidke "semmi, nem tok beszélni most" volt. Annyira rosszul esett, hogy nekifogtam sírni. Én mindig ott vagyok nekik. Most én reagálom túl vagy ti is megsértődtetek volna?
2011. jan. 15. 16:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
azota sem reagalt egyik sem, baratnomet probaltam hivni, meg mindig nem veszi fel, a parom meg azota sem hivott vissza...amugy nem tudom mivel lehet ennyire elfoglalva, mert ma nem dolgozik...mostmar mindegy...
2011. jan. 15. 17:46
 12/26 anonim ***** válasza:
6%
Talán azért van mindenki elfoglalva, mert nem csak ma vagy ilyen búvalb.aszott és már nem akarják, hogy az ő napjukat is elcse.szd.
2011. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Még ne parázz, lehet, hogy tényleg nyomós oka van arra, hogy hallgasson. Várd meg, mit mond! Addig meg gyógyulj:)!
2011. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem reagálod túl. A stressz egy undok dolog, kihozza belőled a depressziót. Jobb, ha kisírod magad, az nem szégyen, a sírással csak megkönnyebbülsz, kiadod magadból a nagy húzást, hajtást. Ez hülyén fog hangzani, de ha úgy veszed az ember egy hordó, amely felfogja az esővizet. A hordó csak telik telik és mikor már tele van, ki kell hogy ürüljön. Amikor már sok víz gyűlik össze, azt ki kell magából öntenie. =) Remélem érted, hogy mire célzok!

A vizsgák után ez el fog múlni, remélem anyukád is meggyógyul, a párod meg a barátaid pedig lehet, hogy nem tudják, hogy így ki vagy borulva. Szerintem ha megoldható személyesen menj el hozzájuk, de előtte hívd fel őket. Mondd, hogy okvetlenül kell beszélnetek, mert nagyon zűrösek a dolgok mostanában. Ha igazán szeretnek, biztosan nem ráznak le újból. =)


Remélem, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy minden meg fog oldódni! Kitartás ;)

2011. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló helyzet. Mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, mindig eltűnt, nem vette fel, nem írt vissza. A sokadik ilyen után aztán leírtam. Nem gondolom, hogy túlreagáltad.
2011. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Én is gy reagáltam volna.Aki meg azt írta,hogy már unják a depid szerintem egy f.asz,mert egy barátnak/barátnőnek nem csak az a dolga,hogy a boldog pillanatokba velünk legyen,amikor meg szükség lenne egy kis támogatásra máris nem elérhető.

Egyébként ha azt írta volna a párod,hogy"Semmi baj kicsim,most nem tudlak hívni,de szeretlek,ne aggódj,amint tudlak hívni beszélünk..az más lenne.De hogy még egy normális sms-re se vette a fáradtságot?:S

2011. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mar megnyugodtam, irtam neki egy smst, hogy van-e valami gond, de semmi valasz. Kezd nekem buzleni ez a dolog.
2011. jan. 15. 18:34
 18/26 anonim ***** válasza:
majd írj ha történt valami! :))
2011. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem meg igenis túlzásba viszi. Nemcsak a kérdező létezik és nemcsak neki lehetnek gondjai. Ha rengeteg melóm/dolgom van és nekem is rengeteg problémám van, az adott pillanatban elég nehéz "jópofis" sms-t küldözgetni.


Az pedig bármennyire is szomorú, tényleg idegesítő és lehúzó tud lenni, ha valaki állandóan csak sír. Egyik volt barátnőm is akkor keresett meg amikor baja volt, folyton csak panaszkodott. A végén sikerült annyira lehúznia hangulatilag, hogy élni sem volt kedvem.

2011. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Itt szó sincs arról, hogy mindig ilyen vagyok. Sőt, általában nem látszik rajtam ha valami baj van, nyugodt vagyok és lerendezem magamban a problémáim. Neki az egész elmúlt fél éve húzos volt és akár éjszaka is felkeltem, ha beszélgetni akart. Ha dolgom volt ha nem, nekem ő volt a fontosabb. És ez most rosszul esik.
2011. jan. 15. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!