Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell valakit majdnem 18...

Hogy kell valakit majdnem 18 évesen megnevelni? Rossz vége lesz:S

Figyelt kérdés

Fiú unokatesóm egy ideje olyan társaságba keveredett,amiből baja lehet.az elvvel egyet értek,de nem tud magára vigyázni.

18 lesz ősszel,kis faluban lakik (én is ott laktam pár évvel ezelőttig),és pár sráccal hungaristát,c*gánygyűlölőt "játszanak".Az egyik srácnak horogkereszt is van többek közt tetoválva a mellkasára,lógnak a suliból,hangoztatják mindenütt hogy ők hogy utálják a c*gányokat.

Család eddig erről nem tudott,csak a kárpátiás felsőit,meg a bakancsát láttuk,de amugy csendes gyerek volt mindig.

Csak ma bejelölt facebookon és elszörnyedtem a képei és kommentjei láttán...hitler,horogkeresztek,jobbikos jelképek rengeteg...

Elvvel egyetértek,felőlem is vissza lehetne telepiteni az összes ingyenélőt indiába vagy golyót beléjük,de egy 60%-ban romák lakta településen ehhez több kell mint bátorság

Már megfenyegették őket,de nem állnak le.

Szóltam anyának,ő beszélt unokatesóm anyjával,de nem tud vele mit kezdeni,egyedül neveli,az apja meghalt mig pici volt.

Nincs aki megrázná,hogy "kisfiam,ne csinálj hülyeséget,elvágják a torkodat"

Ötlet?

23/N


2011. jan. 17. 21:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

a neveléssel már elkéstél. Game Over.

esetleg bányásznak még tud dolgozni az illető, vagy kocsisnak, oda nem kell illem.

2011. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

nem az én gyerekem,én már rég kikötöttem volna...

olvasd el az alját is, vagy ne irj inkább

2011. jan. 17. 21:42
 3/25 anonim ***** válasza:
Én ezen nem csodálkozok a mai viszonyok között...
2011. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Szia, megnevelni már nemigen lehet, esetleg a lelkére hatni, egy lányt tudok elképzelni aki normális és ha szerelmes lenne bele a srác akkor a csajra hallgatna és visszafogná magát, egyébként meg nem hiszem hogy hallgatna az anyukájára ha már eddig nem tette és az anyja nem figyelt rá eléggé..
2011. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

sajnos egyet kell értenem az előzővel. nekem a bátyámmal vannak/voltak gondok (most 21, de 19 volt amikor kezdődött), de nem lehet vele már mit tenni. szerencsére nem ilyen súlyos, de akkor sem megy.

Nekem úgy tűnt, hogy a fiúkat csak kis korukban lehet befolyásolni. Máshol is hallottam már ilyet, hogy normális srác hirtelen hülyeséeket kezdett csinálni, de sehol nem tudnak mit kezdeni vele.

2011. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy elhiszi hogy megtudja magát védeni...

hiába nagy darab,én az 50 kilómmal simán megverném (rég verekedtünk,de mindig én győztem:D)


az ország északi részén lakunk,itt nem csak megverni fogják,romák 2/3-a börtönviselt


lányokhoz kisfiú még sajnos,és túlzottan leköti ez


a jobbikba is csak az anyja kedvéért nem lépett még be (vagy mi nem tudunk róla)



de akkor nézzük tétlenül??

2011. jan. 17. 21:49
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Volt egy ismerősöm, aki kamaszként skinhead lett, ők a zsidógyűlőlettel "játszottak". Az anyja egy darabig próbált a lelkére beszélni, nem lehetett.

Egyik nap az anyja leültette és elővette a régi születési anyakönyveket, fotókat, családfát...

"Kisfiam, akkor most szólnék, hogy te zsidó vagy."


A srác akkor kapott észbe.

2011. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

nem csak kis korban lehet befolyásolni,párom is hasonló beállitottságú,de vele elég volt egy sort veszekedni és a lekére hatni hogy nem a koporsóját akarom látni a következő 60 évben,azóta elvan a kurucinfó olvasgatásával...plussz beszerzett gázpisztolyt és nem járkál sötétben még kocsival se...

a hüyegyerek meg éjszaka egyedül megy haza a c*gánytelepen keresztül gárdás felsőben kárpátiát és társait hallgatva...


(közben jönnek az infók,próbálok vele msn-en haverkodni,hátha...én csak közelebbi korosztály vagyok mint az anyja aki toporzékolni fog)

2011. jan. 17. 21:52
 9/25 A kérdező kommentje:

zsidókkal hasonlóan van,csak azok ugye nincsnek a környezetében

de szinmagyar az összes felmenőnk

2011. jan. 17. 21:53
 10/25 A kérdező kommentje:
majd ha a te lányodra támad 3 nemfehér és kirabolják megerőszakolják,akkor is ezt ird...
2011. jan. 17. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!