Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell valakit majdnem 18...

Hogy kell valakit majdnem 18 évesen megnevelni? Rossz vége lesz:S

Figyelt kérdés

Fiú unokatesóm egy ideje olyan társaságba keveredett,amiből baja lehet.az elvvel egyet értek,de nem tud magára vigyázni.

18 lesz ősszel,kis faluban lakik (én is ott laktam pár évvel ezelőttig),és pár sráccal hungaristát,c*gánygyűlölőt "játszanak".Az egyik srácnak horogkereszt is van többek közt tetoválva a mellkasára,lógnak a suliból,hangoztatják mindenütt hogy ők hogy utálják a c*gányokat.

Család eddig erről nem tudott,csak a kárpátiás felsőit,meg a bakancsát láttuk,de amugy csendes gyerek volt mindig.

Csak ma bejelölt facebookon és elszörnyedtem a képei és kommentjei láttán...hitler,horogkeresztek,jobbikos jelképek rengeteg...

Elvvel egyetértek,felőlem is vissza lehetne telepiteni az összes ingyenélőt indiába vagy golyót beléjük,de egy 60%-ban romák lakta településen ehhez több kell mint bátorság

Már megfenyegették őket,de nem állnak le.

Szóltam anyának,ő beszélt unokatesóm anyjával,de nem tud vele mit kezdeni,egyedül neveli,az apja meghalt mig pici volt.

Nincs aki megrázná,hogy "kisfiam,ne csinálj hülyeséget,elvágják a torkodat"

Ötlet?

23/N


2011. jan. 17. 21:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

utolsó, ez nagyon jó ötlet!


Amúgy értem én, kérdező, hogy félted.De akkor is elkeserítő, hogy emiatt nézi minden nemzet hülyének a magyarokat, mert hagyjuk, h azt csináljanak velünk, amit akarnak.Állandóan ezt sulykolják belénk, hogy fogjuk be a pofánkat, mert különben baj lesz, és ami még nagyobb baj, hogy mi be is fogjuk.Egyszer össze kéne fogni, puskát rántani, és kinyírni mindenkit, aki nem ide való.Jó, biztos közülünk is esnének el, de azért a célért, hogy megtisztítsuk az országot a betolakodóktól, érdemes lenne meghalni.Szebb halál lenne, minthogy a diszkóban tapossanak össze, vagy vagy pár ezer ftért megkéseljenek!!

2011. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Előzőnek aban igaza van,hogy sajnos miadtuk alájuk a lovat azzal,hogy hagytuk évekig,hogy a fejünkre nőjenek...
2011. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg is érdemli, hogy elkenjék a száját, nem vagyok híve ennek a baromi nagy magyarságnak...

Lehet lepontozni :-)

Előbb mindenkinek a saját háza táján kéne körbenézni, aztán kiabálni baromságokat, meg felelőtlenül jelképeket hordani, stb. Fogadok, ha valaki valami komolyabb magyar történelemre vonatkozó kérdést tenne fel neki, csak habogna össze-vissza, mint egy idióta...

No comment...

Szerintem hagyd rá, nem a te dolgod!

2011. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%
15:05-ös! Miért ne lenne az Ő dolga amikor félti a rokonát.Ez nem nagy magyarság.A hozzád hasonló kis görények miatt tartunk ott ahol.Ha nem tetszik hogy valaki szereti a hazáját és nem akarja,hogy egy olyan nép mint a cigány,akit még a saját fajtája is elzavart,mert nem fért meg a kasztrendszer legalján,elnyomjon,akkor Te is elmehetsz a büdös pics@ba.Lehet.hogy hebegne habogna 1-2 történelmi kérdés hallatán,de ez közel sem erről szól.A történelmi ismeret hiányát lehet pótolni.A megerőszakolt nők egészséges lelkivilágát,a rengeteg pénzt amit segélyként kiosztanak,a meggyilkolt idős embereket viszont nem.Én lány létemre itt Pécelen nem voltam lusta arra,hogy gyomron rúgjam a kis cigány kurv@t,amikor kötekedett.Nem félek tőlük.Majd ha beléd is beléd kötnek,Te is úgy fogsz landolni a bokorban mint az a kis roma pics@ tette amikor megküldtem.
2011. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Sajnos ilyen esetben addig nem nyugszanak, még meg nem sérülnek egyszer. Ott viszont a penge 2felére eshet. Az egyik az, hogy felfogja, hogy ez nem játék... a másik pedig a "bosszú"... szemet szemért. Sok skinhead, hungarista ismerősöm van, és az elveket követik, de nem bántanak senkit amíg őket nem piszkálják, akkor is csak önvédelemből. Meg kellene tudni, hogy unokatesód egyáltalán mennyit, és melyik oldalát ismeri a dolgoknak...
2011. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!