Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom korházban van, egyedül...

Párom korházban van, egyedül vagyok itthon egy két éves kisfiúval, és 35 hetes terhes vagyok. Teljesen kikészültem. Más hogy viseli az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Csak téblábolok a lakásban,sírdogálok egész nap- és éjjel.Mivel tudnám könnyebbé tenni a napokat?
2011. jan. 19. 08:30
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Most hívtak a korházból,átviszik egy másikba,mert agyhártyagyulladása van.Nem is beszélhetek,találkozhatok vele.Nagyon köszönöm a segítséget,de veszprémiek vagyunk.
2011. jan. 19. 10:33
 22/32 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom, de legalább kiderült a baj. Mit mondanak az orvosok, ugye meg időben?

Sajnos mi dorogiak vagyunk, elég messze tőletek, de remélem segít a tudat, ha csak a kicsit is, hogy az ország majd' minden pontján gondolnak rátok!

2011. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon sajnálom!

Jobbulást a párodnak, veled izgulunk érte!

2011. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz. Kitartás!
2011. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegénykém! Nagyon együtt érzek veled. De erősnek kell lenned, ott a kicsi, és a pocak lakó is. Hidd el minden rendbe jön csak tartsd magad. Én is babás vagyok, bár első, de nagyon drukkolok neked.
2011. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szia,remélem jobban van a párod!Sok eröt és egészséget kívánok nektek!
2011. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok?Párod, gyermekek?Te?

Remélem minden rendben van!

2011. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szorítunk értetek:)
2011. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Hogy alakult a férjed állapota,és persze a Tiéd a picivel?
2011. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Először azt hitték,hogy agyvelőgyulladása van,de hála istennek kiderült,hogy csak valami elég csúnya vírus okzta,hála az égnek.Viszont egy hétig nekem kellett ápolnom, fürdetni,öltöztetni,etetni,mindent külön fertőtleníteni,ami így 9 hónapos terhesen+ egy 2 évessel rettenetesen fárasztó volt.De túléltük,már jól van a párom,lábadozik szépen,nekünk sem lett bajunk,megnyugodtam.Most már nyugodtan várjuk a kislányunkat.Sokat segített a sok kedves szó itt az oldalon is,és az,hogy ismeretlenek előbb, és önzetlenül ajánlották fel a segítségüket,mint a saját családom.Mindenkinek köszönöm a kedvességét!

Remélem másnak nem kell ilyesmit átélnie!

2011. jan. 30. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!