Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom korházban van, egyedül...

Párom korházban van, egyedül vagyok itthon egy két éves kisfiúval, és 35 hetes terhes vagyok. Teljesen kikészültem. Más hogy viseli az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Csak téblábolok a lakásban,sírdogálok egész nap- és éjjel.Mivel tudnám könnyebbé tenni a napokat?
2011. jan. 19. 08:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szombaton vette be egy algofex-et azóta semmit.nem volt eddíg semmi komoly betegsége,nem tartunk itthon nyugtatót sem.Még vaárjuk az eredményeket,mert eddíg hála istennek,amiket megnéztek azok negatívak lettek,de gyulladás van a szervezetébe,az biztos.
2011. jan. 19. 08:45
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, így nem mérvadó a véleményem (a biztos diagnózist majd megmondják a kórházban), de egy vesegyulladás eredményeként én is produkáltam maratoni alvásokat. Az amúgy 6-7 órás alvásigényem felugrott 14-24 órára, egy hétig alig voltam magamnál.

Remélhetőleg egy durvább antibiotikum kúrával rendbehozzák .

A másik lehetőség, hogy allergiás az algoflex valamelyik hatóanyagára, ezt mindenképp közöld az orvosokkal.


Írd meg, ha már van diagnózis!


De addig is gondolj arra, hogy egy gyulladás komoly megterhelés a szervezetnek, az immunrendszer meg jobban dolgozik, ha "kómásítja" a testet.Ezért is lehetett az alváskényszer.


Ha valóban gyulladás van csak a háttérben, akkor egy hétig sokat fog aludni, szedi a gyógyszereket, utána teljesen meg fog gyógyulni!

2011. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt véletlenül magas vérnyomása?
2011. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,a kisfiaddal letudod kötni magad,legalábbis,igyekezz.tudom,hogy nehéz,de a párod állapotán te most úgysem tudsz változtatni,szóval nagyon jó lenne,ha nem idegeskednél,minden rendben lesz.Ne veszélyeztesd se magad,se a picit,aki a hasadban van,és a kisfiadra se add át az ideget.Nyugi!!Főzzél valami finomat,takaríts,játssz a gyerekkel,tévézzetek.
2011. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
55%

Elözö jól írja.Ha vallásos vagy imátkozz,ez is megnyugtat.

Jobbulást!

2011. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor könnyű ilyet írni, tudom:(

Sajnálom, de igyekezz a lehető legnyugodtabb maradni, tényleg játszatok, tévézzetek, menjetek sétálni. Főzz egy teát, jól fog esni!


Én is várom az eredményeket, remélem minden rendben lesz!

2011. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha esetleg budapesti vagy segíthetek! Írj privátban!
2011. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Foglald el magad a kisfiaddal,sétáljatok vagy valami.Ne gondolj rosszra.Remélem minden rendben lesz veletek!
2011. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyíregyházi vagy debreceni vagy, akkor nagyon szívesen segítek. Bébiszitter vagyok, referenciákkal, és leinformálható vagyok. Vigyázok a gyerekekre, otthon maradok veled, vagy elvégzem, amire szükség van, és mindezt ingyen és bérmentve, a helyzetre való tekintettel. :)


De mindenesetre nyugodj meg, foglald el magad, és mihamarabb hívj át egy barátot vagy rokont. Téged is megnyugtatna.


25/N

2011. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyulladást hamar legyőz a fiatal szervezet, ne aggódj!

Amint megkapod az eredményeket, tudni fogod, mi a helyet, hogy fogják kezelni, meddig marad a kórházban, szerintem kicsit megnyugszol.

Még nagyon sok van hátra neked is a szülésig, addig ő is hazaér.

Rokon vagy barát nem tudna pár nap szabit kivenni?


Arra azért készülj fel, ha jönnek a hideg-meleg frontok, te pedig sokat idegeskedsz, ne legyél egyedül, ha beindulna a szülés. Sokkal nyugodtabb leszel, ha tudod, hogy erre az esetre is van forgatókönyv.


Nagyon sokat idegeskedtem én is a terhesség alatt, és tartottam a koraszüléstől. Aztán a 42. héten kegyeskedett a nagyságosúr csak megérkezni. :)


Csinálj napirendet, hamarabb telik az idő, ha nem a perceket számolod. Sétáljatok a kicsivel, amíg nincs hideg.

Gondolom, mentek apához is látogatóba.


Egy kis jogos sírdogálás pedig nem fog neked és a babának sem megártani.

2011. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!