Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez komoly? Hogy csinálhat...

Ez komoly? Hogy csinálhat ilyet egy gyerekkel?

Figyelt kérdés

[link]

Kiakasztó,hogy vannak ilyen szülők=(


2011. jan. 22. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Az emberi butaság határtalan. Nagy az isten állatkertje. Szegény kisbaba!
2011. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Arra nem gondol az a buta nő, hogy maradandó sérüléseket okozhat a babának? Biztosan fáj a keze nagyon, szegény pici baba. Arról nem is beszélve, ha véletlen elejti szegényt.
2011. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Sok gátlásos ember van, mert el van kényeztetve. Szerintem ebben lehet valami... Nem lesz parás később a gyerek. S nem úgy tűnt a baba, mint aki sokkolva van...


nem olyan bénák ám a babák, mint aminek képzeljük őket. Simán bírnak nagyon sok dolgot.

Én inkább azt látom hogy sok bababából eléggé elkényeztetett tápos gyerek lesz...szerintem nem baj ha lógatják a csecsemőt...ez fejleszt.


Az állatvilágban is lógnak a majmok és cibálják őket. Persze mi nem vagyunk majmok, de lehet tőlük is tanulni...

2011. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem attól lesz valaki kemény, ha csecsemő korában lógatják, meg dobálják! Más azt se tudja, hogy nyúljon hozzá a pici testéhez, hogy érintse meg, simogassa, puszilgassa.
2011. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél többször nézem meg ezt a videót, annál kevésbé érzem gáznak. Amikor hordtam a fiam babatornára pár hónaposan, akkor volt benne egy olyan gyakorlat, hogy felfelé kellett lendíteni (a hóna alá nyúlva), és mesélte a védőnő, aki a tornát tartotta, hogy korábban volt egy anyuka, aki ezt úgy csinálta a gyerekével, hogy konkrétan feldobta, a gyerek pördült egyet a levegőben, és utána kapta el. És a gyerek kimondottan élvezte. Kérdeztem a védőnőt, hogy oké, hogy élvezte, de ettől nem lett baja vagy valami? Azt mondta, ha nem ejtik le, akkor ettől nem lesz baja, de persze csak olyan csináljon ilyet, aki elég biztos saját magában, hogy nem ejti le a gyereket. Jó, én nem merném megcsinálni, mert félnék, hogy leejtem, pedig sose voltam egy parázós anyuka.
2011. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

13:26 -os Te normális vagy?


A táposság nem ezen múlik.Tudod,hogy egy olyan pici babának ilyen szaltó mozdulatokkal mekkora bajt lehet okozni?Nekik még a csutakjuk nyitva van,csak egyszer fogja meg rosszul a gyermeket és már kész meg is van a baj.

Komolyan te nem vagy eszednél,ahogy a kedves anyuka se.

Szerencsétlen gyerek.


Bár még nincs gyerekem de ha ilyet tennék vele akkor inkább lójenek le.


19/N

2011. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
19/N..ezen mindig jót röhögök.
2011. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
látszik még nincs babád! Nem CSUTAK hanem KUTACS! :D
2011. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valaki hátha járatosabb a babák anatómiájában, de ahogy a válla kicsavarodik egy-két mozdulatnál, az nem okozhat ficamot? Gondolom még nincs se izom, se izület annyira kifejlődve, hogy megtartsa a baba súlyát így...
2011. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Óvatosnak tűnik, csak nem lesz baja. Mondjuk azért azokra a zsonglőrös mozdulatokra mondanák azt h otthon ne próbálják ki. :D
2011. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!