Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy testvérrel megromlott...

Egy testvérrel megromlott kapcsolat lehet még jó valamikor?

Figyelt kérdés

Röviden:


A nővéremmel elég komolyan összevesztünk, mert a nagyink örökségéből ki szeretett volna tenni engem. Én persze nem hagytam magam, összevesztünk. Azóta beszéltünk már többször is, de folyton pénzügyileg szeretne engem megfejni...Ezért kb mindig veszekedés lesz a vége. Én szeretem attól függetlenül, rossz hogy a pénz miatt megromlott a kapcsolatunk. Már kb úgy beszélünk egymással mint 2 idegen, már ha beszélünk...7 hónapja nem hallottam felőle...


2011. jan. 22. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére van egy öcsém akivel jóban vagyok, de azért a nővérem is hiányzik...
2011. jan. 22. 22:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már kb 7-8 éve nem beszélek a nővéremmel. Bár nem lakik a közelünkben, de évente kb 2szer eljön.
2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj olyan ismerős a történeted,nem pécsi vagy véletlenül?Bocs az off-ért.

A válaszom:szerintem szánj rá egy-két órát és üljetek le beszéljétek meg...ennél többet nem tudok ajánlani.

2011. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet még jó, csak őszintének kell lenni. Mindenki mondja el, hogyan godnolja azt a pénz ügyet. Hát van olyan szempont, amit nem tud a másik. Ha meg van a jóakarat, akkor menni fog.
2011. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!