Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen ha nincs gyerekem...

30 évesen ha nincs gyerekem durva abortuszra menni? Nem akarok gyereket de a férjem megeröszakolt ovu napján

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 07:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
82%
Szerintem nem szabad ennek a gyereknek megszületnie(én sem vagyok az abortusz mellett egyébként,de vannak esetek mikor muszáj):Erőszakból született,anya nem is akarta,rossz házasság...stb:szerintem szegényke eleve"halálra" van ítélve.Mi akartuk a gyerekeinket és még így is kiakaszt néha az éjszakázás a hiszti...stb képzeljük el hogy milyen élete lenne egy olyan gyereknek ahol nincs anya felkészülve mindenre!!!Csak nem tudom mire várunk,arra,hogy a pici kis szíve ott dobogjon a mellkasában!!!Ja és a válás sem lenne rossz megoldás,mindenki így lenne a legboldogabb!
2011. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
19%

Köszönöm a sok kedves hozzászólást a kommentjeimhez.


Alapvetően az a baj a ma emberével, hogy a rossz cselekedeteire úgy keres "feloldozást", hogy azokat, akik jót cselekednének hülyének, ostobának és idiótának tartja. Ezért halad a világunk rossz irányba.


Egyébként nem vagyok 12 éves, hanem 25. Lány vagyok. Boldog párkapcsolatban. Védekezünk.


A felelősség vállalás egy gyermekért ott kezdődik, hogy az ember úgy él nemi életet, hogy 1. védekezik, 2. ha nem védekezik akkor nem sexel, 3. legjobb, ha akkor szexel, ha gyereket akar.


A megerőszakolós részére azért nem reagáltam empatikusan, mert szerintem ez egy kamu kérdés.


Bizonyára más a szituáció, hogyha valakit az utcán elkapnak és megerőszakolnak... és terhes lesz. Ebben az esetben megfontolandó az abortusz, bár ha az "elvet" követjük, akkor miért a gyereket büntetjük az apa tettéért?!


Ugyanakkor szerintem a megerőszakolásból fogant gyermekek elvetésének száma minimális, az amúgy "divatból" elvetett gyerekek számához képest. De aki tud erről statisztikát szivesen fogadom.

Éppen ezért az "elv" nem ehhez kapcsolódik.


Egyébként nem tudom feltűnt-e nektek, de a kérdező abszolút nincs kiakadva azon, hogy a férje "megerőszakolta"... nincs a kérdésben olyan, hogy hogyan jelentse fel, vagy hogy hagyja el... ezért mondom szó sincs itt valós erőszakról.


Úgyhogy továbbra is tartom magam ahhoz ami írtam, hiába tartotok idiótának és pontoztok le. Már rég rájöttem, hogy sajna nem az értelmiségi réteg jár erre az oldalra, inkább a Mónika-show kedvelői.


Az abortusz gyilkosság.

2011. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
a rendörök nem vennének komolyan mert a férjem megeröszakolt. valahol meg normálisnak betudható ha a férj megeröszakolja a nejét mert a szex házastársi kötelezettség legalábbis a férjem ezt mondta.
2011. jan. 24. 18:40
 34/42 anonim ***** válasza:
96%

Ha valóban megerőszakolt a férjed, akkor válj el!


Amennyire a "szex" házastársi kötelezettség, annyira a szeretet, a törődés és a tisztelet is.

2011. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
95%
Ti tényleg egymással képzelitek el az életeteket? (Mármint Te és a férjed...)
2011. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem a férjed nagyon szeretne gyereket te meg nem, most akkor el kell tudni fogadnod, hogy ez a házasság nem fog működni. Az hogy egyenlőre nem szeretnél, csak kibúvó. Légy őszinte hozzá.
2011. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
18,40 kérdező komentje:Rendőr a férjed? hát akkor nem sokra mész az egésszel. Minek hülyíted a férjedet? azért erőszakolt meg, mert annyira szeretne gyereket. Te meg csak hitegeted
2011. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
95%

" Már rég rájöttem, hogy sajna nem az értelmiségi réteg jár erre az oldalra, inkább a Mónika-show kedvelői.


A válasz megírásának időpontja: 01-24 18:01"


Ezért vagy itt te is ezek szerint? :)))

2011. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 kisnita ***** válasza:
Na mi lett végül is? Voltál már orvosnál? Egyáltalán biztos már, hogy teherbe estél? És a férjeddel mi van? Együtt vagytok még? Legalább feljelentetted?
2011. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
Nagyikám az teljességgel kizárt, hogy feléledjenek valakiben anyai ösztönök amikor megpillantja gyermekét, vagy később amikor megismeri?
2011. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!