Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen ha nincs gyerekem...

30 évesen ha nincs gyerekem durva abortuszra menni? Nem akarok gyereket de a férjem megeröszakolt ovu napján

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 07:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
27%
és a férjed kiszámolta az ovunapját?
2011. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
16%

"Ilyen körülmények között nem ítélném életre a gyerekemet."


Az az igazság, hogy se életre se halálra nincs jogod ítélni, se embert, se állatot. És hála az égnek hamarosan Magyarországon be is tiltják az abortuszt.


Aki abortuszt követ el - nem egészségügyi okokból, hanem kényelmi szempontokból és érzelmi alapon - abban nincs emberség. Az csak egy önző gépezet.


A megerőszakolás ténye sem jogosít fel a gyilkosságra. Honnan tudja a feleség, hogy nem az előző éjjel fogant a gyermek, amikor még szerelmesen összebújtak? És az nem a nő hibája, ha egy olyan férfihoz megy, aki megerőszakolja?!

A megerőszakolásnak is vannak előzményei... pl hogy a férj iszik, na már ekkor le lehetett volna lépni.


Mellesleg pedig én nem hiszem el ezt a megerőszakolós dumát... ez szerintem úgy történt, hogy a feleség kicsit nyafogott, hogy ne-ne édes ne.... azt ennyi. 72 órán belül ott lett volna az esemény utáni tabletta is. Minden megerőszakolás esetén ott a 72 órás tabletta.


Az abortusz rossz döntések sorozatának eredménye, amellyel a gyereket büntetik a nők jogtalanul. Meg is kapják méltó büntetésüket még az életben, de az után is.

2011. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne szüld meg. Egyrészt ha nem akarod, akkor csak nyűg lenne az a gyerek, az senkinek sem lenne jó. Másrészt tényleg először a kapcsolatod kellene rendezni.
2011. jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
72%

07:49

Ne haragudj, de nem olvastam végig hatalmas horderejű, hülyeségekkel megtűzdelt kommentedet, mert eszméletlen sötétségben élhetsz, így inkább nem ereszkedem le hozzád, úgy döntöttem.

2011. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
30%
És még annyit fűznék hozzá a gyermek foganatatásával kapcs, hogy a gyerek, ha úgy tetszik, már magzati állapotában ( illetve amíg embrió )tudja a fogantatás körülményeit, azt is, hogy akarták-e vagy sem, szerelem illetőleg erőszak gyümölcse-e?S ezek kivetülnek az egész pszichéjére a későbbi élete során is.Ilyesmiken kéne elgondolkodnod, kicsit olvasgatnod, nem rögtön farizeuskodni!
2011. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%

07.49. Nem fogják betiltani az abortuszt Magyarországon. Te nem gondolkodsz felelősen. Miért kellene megszülni egy nem kívánt gyereket, ha nincsenek meg a megfelelő feltételek a felneveléséhez! Nem holmi elméletet kell követni,hanem a gyerek érdekében a józan észt. Az pedig szintén nem igaz,hogy az abortusz bármiféle büntetést von maga után az életben.

Gondolom,te legalább 8-10 gyereket szültél,mert nem akartál abortuszt! Könnyű másnak prédikálni,ha nem neked kell felelősséget vállalni a megszületendő gyerekért!

2011. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
33%
KAMU!!!
2011. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
62%

Fura...azok szokták nézni az ovujukat, akik gyereket akarnak. Gondolom, ha nem akarsz egyáltalán gyereket, akkor tuti nem hőmérőzöl vagy naptárazol, mert ezek nem biztonságosak. Akkor mégis, honnan tudtad (illetve a férjed honnan tudta!), hogy mikor van az ovud? Ráadásul erre találták ki a 72 órás tabit...Ha nem akarsz gyereket, miért nem rohantál másnap a nődokihoz felíratni?


Szerintem kamu a kérdés.

2011. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
33%
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz.
2011. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
35%

Még terhesen se tudtam, mi is az az ovu napja... De a kérdező férje tudja :-) Jó vicc.

3 gyerekünk van, de férjem 1000 %, hogy most se tudja, miről beszélnék, ha ilyet kérdeznék...

Ja, nem szed tablettát, nem vett be 72 órás tablettát és együtt él egy pasival, aki csak úgy megerőszakolja.

Kamu, ami ráadásul szabályzatot is sért, mivel szándékosan vitára van kitalálva (abortusz pro-kontra).

2011. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!