Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen ha nincs gyerekem...

30 évesen ha nincs gyerekem durva abortuszra menni? Nem akarok gyereket de a férjem megeröszakolt ovu napján

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 07:16
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
a férjem regisztrálta "magát" valami ciklus oldalra. nagyon akar gyereket. mindig bejelöli a menzeszem mikor van és az oldal irja ki neki. a neten is folyton ilyeneet olvasgat és én meg nem akarok gyereket de régen még mind2en akartunk
2011. jan. 24. 09:29
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

*Ha megerőszakolt a férjed, hogy gyereket szülj neki, te pedig elveteted, az mit gondolsz milyen következményekkel jár majd a kapcsolatodra nézve?


Szerintem k*ra mindegy, a férjet se érdekelte, hogy az erőszak milyen következményekkel jár. Én konkrétan addig léptem volna le, míg zuhanyzott volna. De legkésőbb másnap, ha kihúzza a lábát.


*Ha ennyire nem akarnád fogamzásgátlót szednél, akár a férjed tudta nélkül is, és akkor aztán úgy erőszakolna meg ahogy csak akarna, semmi se történne.


Te normális vagy? Szerinted az erőszakkal nincs baj, csak azzal, hogy nem szedett tablettát? Megáll az eszem komolyan. Idióta. Semmi se történne? Ezt nem hiszem el, de komolyan. Hány éves vagy? 12?!

(Mellesleg baromi szép dolog egy párkapcsolatban "titokban" szedni ezt azt, meg erre bíztatni másokat... Előre sajnálom a párodat, aki egy merő hazugságban fog élni. De nem baj, mert cserébe bármikor megerőszakolhat majd. Biztos boldog lesz!)


*Viszont, ha ennyire nincs köztetek egyetértés, akkor talán először is a házasságodat kéne rendezni.


Szerintem meg egy erőszak után nincs mit rendezni. Max. a válást meg a feljelentést.


Aki meg azt írta, hogy a férj számolja-e az ovulációt: nyilván ezt a kérdező számolta. Ez is egy védekezési módszer, házasságban, beállt ciklussal nyugodtan lehet alkalmazni, egyébként nagyon nem ajánlanám senkinek.


Egyébként kérdező, már az elég, ami eddig történt veled, nem biztos, hogy hiányoznak még az abortusz testi-lelki következményei, de ha úgy érzed, hogy ez a megoldás, akkor senki nem vethet rád követ, ha a gyerek erőszakból lett. Felesleges megszületnie, ha mindig az jutna eszedbe, hogy nem akartad őt.

2011. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
11%
Nekem ez még mindig totál hihetetlen. Inkább csak egy provokálás kérdés "álcába" bújtatva.
2011. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
89%

Jelentsd fel a férjed,házasságon belül is van nemi erőszak,és utána erre hivatkozva elveszik a magzatot. De mivel már tudod,h megfogant és valószínűleg már pozitiv terhességi teszttel rendelkezel,igy már jó pár hét eltelt.

A rendőrségen megteszed a feljelentést,ott hivatalból elküldenek azonnal orvoshoz,aki megállapítja,h történt-e erőszak stb.

2011. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
90%
Erőszak áldozata így akár az abortusz ideje is elhúzódhat. A kérdező azt tesz a babával amit akar. De mindenképp elkéne válnod ha a férjednek még az beleegyezésed se kell így elég mániákus.
2011. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
21%

Őszintén szólva azért elég nagy szemétség az is, hogy azzal hitegetted, hogy szeretnél gyereket. Összeházasodtatok és egyedül eldöntötted, hogy mégsem.

Azért akinek fontos a gyerek annak ez nagyon nem oké. Ez a jövőtervezés szempontjából az egyik legfontosabb kérdés.


Szerintem váljatok el. Ő megerőszakolt, Te pedig nem azt szeretnéd, mint amit megbeszéltetek előtte. Azt nem mondom, hogy kvittek vagytok, de jobb Nektek egymás nélkül.


A férjed is boldogabb lesz valakivel, aki gyereket szül neki, Te meg akkor boldogabb leszel valakivel, aki szintén nem akar gyereket. Csak aztán nehogy majd Te gondold meg magad egy idő után..

2011. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
a férjem miatt nem akarok gyereket. mert felelötlen elszórja a pénzt. 2 milla tartozast felhalmozott megtakaritas semmi erre nem lehet gyereket szülni
2011. jan. 24. 12:09
 28/42 anonim ***** válasza:
92%

"Még terhesen se tudtam, mi is az az ovu napja... De a kérdező férje tudja :-) Jó vicc."


Ez csak arra bizonyíték, hogy nem figyeltél hetedikben bioszórán.

2011. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
96%
A nemi erőszak bűncselekmény, az abortusz nem.
2011. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
97%

07:30, 07:49 azaz 77%-os:


Te egy nagyon sötétagyú, merev, elmebajos egyed vagy. A férfi vagy, erőszakoltasd meg magaddal pár pasassal, ha nő vagy akkor is:S:S

Persze a gyereket tartsd meg, hogy mindig eszedbe jusson, ha csak ránézel a gyerekre.

TTTEEEE totálidióta

2011. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!