Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túltenni magatokat...

Hogy lehet túltenni magatokat azon, ha rettenetesen nagyot csalódtatok a párotokban, és megbántott titeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 22:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem a lánnyal is.Mindketten azt mondták,hogy a randi egy szóvicc volt,eszük ágában sem volt összejönni,csak ugye mi haragban voltunk,és jó volt valakivel beszélgetnie...nem beszéltünk 1 napig,mert hisztiztem és nem mentem le hozzá.
2011. jan. 27. 19:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Ott a baj, hogy ELVÁRÁSOKKAL megyünk a házasságba. És persze hamar kiderül, hogy nem felel meg a másik ember az én elvárásomnak. Azt mondjátok, mindkettőnek be kell látni. De nem látja be! Mit tehetek? Veszekszem! EZ EGY ROSSZ megközelítés. Csak magadat van jogod és esélyed megváltoztatni. Változtatsd meg magad. És egyszer csak mit látsz? A párod téged utánoz! Ő is megértőbb, kedvesebb, belátja, megteszi... stb. ELTANULJA TŐLED.Csak 4-5 hónap, addig kibírod! Tegyél úgy, mintha olyan lenne, amilyennek szeretnéd, hogy legyen. Utánozni fogja a szavaidat, a kedvességedet, egyszercsak tőle hallod, hogy "igazad van kedvesem", "hogyan látod jónak édesem"... stb.
2011. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az utolsóra reagálva:


Ez amilyen hülyeségnek tűnik,annyira be is jöhet.De most komolyan.Nem szeretem az ilyen leki agymosást,és talán a legnehezebb dolog kedvesnek lenni vkivel,akit amúgy megfojtanál egy kispárnával néha,de legalábbi jól elvernéd részegen,h másnap ne emlékezzen rá,h te voltál.

Szóval nehéz kedvesnek lenni,de egy házasságért,egy gyerekért megéri megpróbálni.Csak nehéz elkezdeni,nehéz egy hét után is folytatni,amikor a másik még mindig ugyanazokkal a dolgokal szívja a véred.

2011. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szokott amúgy részeg lenni,még inni is csak sört nagy ritkán,csak a nagymamája egyszer elmesélte,h megtette a nagyapjával...azóta álmodozom róla.. :D :D :D
2011. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!