Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá a Nagybet...

Hogyan kezdjek hozzá a Nagybetűs Élethez?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 23 évesen, szeretnék végre elindulni az életben, önálló lenni. A szüleimmel élek, de itt nem lehet tovább kibírni. Abszolút ninncsenek olyan rokonaim vagy ismerőseim akikre támaszkodhatnék.

Várom az értelmes komennteket. Kíváncsi vagyok arra, hogy ti hogyan csináltátok vagy csinálnátok.


2011. jan. 27. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Persze,ha akarod nyugodtan,bár nem ígérem,hogy azonnal válaszolok rá,mert van,mikor csak este vagyok neten.


De tényleg nehéz ügy,nem is tudom,én hogy költöztem volna el otthonról,ha a szüleim nem válnak el.

Szerintem a mai napig otthon laknék és valószínűleg nappalin fejeztem volna be a sulit.És lehet nem lenne 21 évesen házam.De gyűjteni biztos gyűjtögettem volna.

21/L

2011. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!