Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt nő létemre (anyaként)...

Felnőtt nő létemre (anyaként) nem tudok igazat tenni! Érzem valami nem stimmel, de nem tudom mit gondoljak! Anyuék minden hónapban kérnek tőlünk pénzt, vissza is adják, de..! Igaza lenne a férjemnek?

Figyelt kérdés
Ugy veszem észre hogy csak akkor jön ha pénz kell,vagy ha nem azért akkor is eljön de egyfolytában mondja hogy sietnie kell haza mert főznie kell,különböző kifogásokat keres!Egy hete megint kértek 20ezret!Eljött érte,és beszélgettünk!Egyszer csak azt mondja nincs egy söröd?Meg valamit megkértem vegyen ki a kisfiamnak a hűtőböl,erre megjegyezte ,hogy "na párizsi meg ez meg az nekünk meg üres a hűtönk"!Ezzel mit akart mondani?Volt olyan is hogy tőlünk sietett haza hogy ez meg az a dolga és kiderült hogy nem is haza ment hanem a tesójához borozni!Férjem mindig mondja hogy csak kihasználnak minket,de én mindig ellenekeztem,de most a szívem mélyén még is tudom ez igy nem normális!
2011. jan. 27. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a párizsis beszólás az nagyon snassz volt :)


Szerintem is lehet hogy anyukád már alkoholista. Szerintem ez már kimeríti az alkoholizmus fogalmát. Pénzt kér nyilvánvalóan azért hogy legyen miből innia, ha nálad van piát kér és a testvéréhez is borozgatni jár. Karácsonykor is kapatosan láttad... Ez már elég egyértelmű.


Mit tudsz tenni? hát nem sokat. Vagy asszisztálsz a piálásához, amíg bírod anyagilag, mert egy idő után valószínűleg nem is fogja tudni megadni amit kölcsönkért... Vagy megmondod hogy nincs több és ne is kérjen. Akkor megsértődik és egy darabig nem látod. De hátha összekapja magát.


Hogy miért pattan föl és miért húz el? mert nálatok nem ihat látványosan sokat. ezért. Mehetnékje támad. Nem azért mert nem szeret téged, hanem mert felszabadultan szeretne lenni valahol. Ezt ne vedd magadra.

2011. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem használnak ki, főleg nem akkor, ha kér tőled pénzt és csak kölcsön, mert visszaadja.


Neked ő hányszor adott kölcsön? Hányszor segített neked? Mennyit költött rád?

Én először ebbe gondolnék bele, mielőtt feltenném ezt a kérdést. Nagyon sokat segítettek neked gondolom, most pedig fordult a kocka, nekik van szükségük a te segítségedre. Lehet, hogy anyukád kicsit anyagias, vagy most nem élnek túl jól, azért jegyezte meg úgy, hogy mennyi minden van nálatok - lehet ez egy célzás volt, hogy nekik semmijük nincs, vagy csak cinikusan megjegyezte. Beszéld meg vele, ahelyett, hogy másoktól kérsz tanácsokat, mert egyszerűbb, mi meg nem tudunk segíteni ebben egy idegennek.

2011. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, előző voltam. Most esett le, hogy anyukád miért kéri. Attól függetlenül én adnék neki, csak megbeszélném vele a dolgokat, hogy nem kéne innia, ha tovább kér, utána nem adnék neki pénzt. :-/
2011. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!