Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszeretnék menni dolgozni de...

Elszeretnék menni dolgozni de csak 17 éves vagyok az allábbi helyzetben, ötletek?

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok 17 éves fiu és keresek diákmunkát lehetöleg nappalit de jó éjszakai is , csak ne nyári legyen. Tehát mostanában kellene. Egyeltalán alkalmaznak most diákokat évközben és 17 évesen ? Kellene a pénz mert vannak családi problémák.
2011. jan. 28. 11:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

sztem nem kevés az 500Ftos órabér,én ennél kevesebbért dolgozok egy hónapban több műszakba :S

egyébként iskolaszövetkezeteknél vállhatsz 17 évesen is munkát,de ne várd h egész hónapba dolgozhatsz. Csak heti pár nap. Etért érdemes több ilyen szervezetnél regisztrálni így több helyról tudnak hívni.

Ja,és járj a nyakukra mert az ujakat nem igen hívják

2011. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!