Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfog bocsátani? Mit csináljak?

Megfog bocsátani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy emeletes baromállat vagyok de tényleg. Már másodszor bántottam meg anyámat a hülyeségeimmel. Olyanokat mondtam neki amiket nem kellett volna és már kb 1 hete nem szól hozzám. Pedig már egy csomószor kértem bocsánatot, vittem neki virágot is. Mit csináljak?

29f


2011. jan. 30. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Együtt laktok még?


Ha nem küldj egy szép verset sms-ben,ami arról szól,h mennyire szereted az anyukádat.(anyák napi versek között rengeteg van,guglizz egyet),aztán várj pár percet és hivd.

2011. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már rég nem lakunk együtt
2011. jan. 30. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodtál, hogy miért jönnek ki a szádon olyan szavak, amiket nem is akarsz mondani? Próbáld elővakarni a probléma gyökerét. Ha rájöttél, hogy hol a gond, akkor azt valahogy meg kell gyógyítani. Ha van olyan alapvető nézeteltérés, amit nem lehet meggyógyítani, kkor azt el kell fogadni. De ha így tudatosan átmégy rajta, akkor már többé nem fogod sértegetni őt.

Én egyszer anyák napján a telefonba bejátszottam Máté Péter "Még meg sem köszöntem" c. dalát. De kihagytam néhány sort, amit nem akartam, ott lehalkítottam, és beszéltem addig, azután vissza. És a végén ez volt: Ezért most mindent köszönök neked anyám. Ettől az anyukám nagyon meghatódott.

2011. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Biztosan megbocsájt, hiszen az édesanyád, aki feltétel nélkül szeret, de ezzel még nem biztos, hogy megoldottad a problémát is... azt kéne megoldani, és utána jobb lenne a kapcsolatotok!
2011. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vennék neki valamit amit nagyon szeret vagy amivel kiengesztelhetném.Ha meg te nem vagy az a nagy ajándékozo mégjobban értékelni fogja éd látja h mindent megtennél a bocsánatáért.Vegyél neki egy csokor virágot benne egy bocsánat cetlivel,de valami finom csokit is vehetsz mellé.
2011. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, miket vágtál a fejéhez, könnyebb lenne tanácsot adni. A csoki-virág szép gesztus, de nem mindenre megoldás...
2011. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!