Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már? Apám...

Mit csináljak már? Apám mindenbe beleköt amibe csak tud. Már évek óta csak tűrök. De most már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Nincs egy nyugodt percem sem,mert mindig valamiért belém köt. Hol azért mert neki nem jött össze valami,vagy valami baja van mással,vagy azért mert neki nem tetszik ez meg az,vagy amiatt,hogy mikor eszek és mennyit,vagy amiatt,hogy mikor gépezek és miért,vagy azért mert,hogy mikor tanulok,vagy azért mert minek megyek ki,vagy azért mert nincs rögtön kiszolgálva..Még azért is belém köt,hogy mikor mosok hajat..Mikor kéne mosnom és mikor nem.. Mindenbe beleköt és ezt kell már évek óta elviselnem,persze ha már elfogy nekem is a türelmem és ki merem nyitni a szám,hogy ennyire már tényleg nem kéne,akkor elkezd ordibálni,mint a sakál,meg fenyegetni,hogy megfojt,kitekeri a nyakam,szétver úgy hogy kórházba kerülök,vagy kinyomja a szemem.. Ha anyu is már rászól,hogy jó lenne ha leállna,akkor azzal is elkezd ordibálni,meg fenyegetni stb.. Mindenért engem hibáztat,még azért is amit nem én csináltam. Pl:mikor óvodás voltam rám fogta,hogy én loptam el az 5000ft-ját ami a zsebébe volt és biztos a szomszéd lánnyal átmentem a boltba aztán elköltöttem.Aztán ott volt a fiókjában.. Akkor,hogy én loptam el a 400ft-ját ami csak fölcsúszott a zsebébe.. Én törtem el a kilincset -.-" közbe meg nem is én voltam..és még mesélhetnék.. Sokan már megmondták a lépcsőházban,hogy elég jól bírom és meg sem látszik rajtam..Persze,hogy nem látszik meg mert már magamba fojtom,ha merek szólni anyunak és az ugye elbeszélget vele,aztán ha nincs itthon szemétkedik,megüt,meg megfenyeget,hogy ne jártassam anyunak a p*fámat.:S


Nem mondom,hogy sose nem csináltam semmi rosszat,meg hogy kitűnő tanuló vagyok.Azt se mondom,hogy én vagyok az álszent,meg,hogy tökéletes vagyok.De amit már csinál azt nem bírom:S

Mások előtt megaláz,elmesélni,hogy kiskoromban miket csináltam. Elég ocsmány dolgon,csak azért,hogy most engem kiröhögjenek,aztán rá meg felnézzenek..Ki nem csinált rossz dolgot kiskorában??


A tíz ujjamon nem tudom megszámolni,hogy hány verést kaptam már.. Hol fakanállal,hol puszta kézzel,vagy a porszívónak a csőjével.Hol pedig eltört az orrom,mert akkorát kaptam,hol majdnem kiszúrta a szemem..


Ő neki nem lehet semmiért se szólni,mert akkor hőbörög,meg utána elkezd szemétkedni,keresztbe tenni,ordítani mint egy őrült.



Amikor volt barátom akkor azért piszkált,mikor kiderült,hogy a fiú szakított velem,akkor azért piszkált


Egyszer majdnem már megölt,szerencsém volt,hogy anyu meg a szomszéd srác ki tudott szedni ki a kezei közül..:(:(


Ugyan azt teszi velem amit vele tett az apja:S,őt kiskorában csúfolták,aztán elnyomták a húga miatt és mindig ő f*sz*lt mindenért..


Én anyunak hiába szólok már,azt mondja,hogy nézzek át rajta.. De akkor is folytatja tovább..Volt már úgy,hogy elköltözünk innen messze és mi ketten új életet kezdünk,de mégsem így lett.:S



Ti mit tennétek a helyemben?:(:(:(


2011. jan. 30. 21:37
 1/10 A kérdező kommentje:
15/L
2011. jan. 30. 21:39
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ó, jaj, szegény kislány. Őszintén sajnállak. Vannak szörnyű apák. Lehet, azt godnolja, hogy nem az övé vagy, esetleg csak nem biztos benne, és ezért gyűlöl. De persze más okból is gyűlölhet, vannak, akik nem tudnak mást, csak gyűlölködni. Őket is lehet sajnálni, amiért ilyen lelketlenek. Na, de hogy mit tehetsz? Hát leginkább az iskolában a gyermekvédelmi felelős tudna valamit mondani. Az oszifő megmondja, hogy ki az. Lehet, hogy valami kollégiumba kellene menned, vagy ilyen bentlakásos intézménybe. Még jobb lenne egy jó nagymama. Nics esetleg?
2011. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De van,csak ezzel is az a baj,hogy ugyan olyan mint a fia..=/
2011. jan. 30. 21:53
 4/10 anonim válasza:
60%
hidd el,nekem sem jobb.imádtam az apámat és most elmegy egy nővel,itt hagy mindent.ez valami hihetetlen.komolyan,semmit nem értek már ebben az életben.
2011. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nézzél egy kollégiumot és kész, mást nem igen tudsz jövöre már elmehetsz rész munkaidőben dolgozni, ezzel kb. függetelené tudsz majd válni anyádéktól aztán 18évesen tipli és soha vissza se nézzni, más megoldás nincsen erre. Vagy esetleg ha van barátod / barátnőd akinél tudnál lakni. Szóval egyenlőre nincs nagyon opció csak a kollégium. Esetleg anyukáddal beszélni és adni neki egy "ultimátumot", hogy vagy segít és együt leléptek, vagy ha nem akkor te bizony 18éves és 1 naposan lelépsz az életükből és többet senki nem lát.
2011. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Barátom nincs,barátnőim sincsenek már =/ teljesen magamra maradtam.És pont nem kolis suleeba járok.. A suliba jól érzem magam.Legszívesebben elköltöznék,csak mikor felhozom néha napján anyunak akkor,azt mondja,hogy máshol se jobb,most nincs pénzünk(ezt megértem) stb.
2011. jan. 30. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor kerese egy olyan sulit aminek van kollégiuma. :-) Az hogy nincs pénz vagy van pénz annyira relativ, kinek van most pénze? Még is mindenki megél.
2011. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Én megszöknék. Bárhová.
2011. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj rendőrségre a testi sértésért,gyámügyre a lelki sérülésekért...
2011. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A suliban szólj az ofidnak, vagy bármelyik tanárnak, akiben megbízol, és mondd el neki mi a gond. Kérd meg, hogy segítsenek a gyámügyiseket elérni. Ha nincs olyan tanár akiben bíznál, akkor irány a rendőrség. Nem szükséges anyudnak szólni (nem felbujtani akarlak ellene, de ha eddig nem tett semmit, ezután sem fog). A rendőrörsre ha bemész és az első veled szembejövőnek elmondod miért jöttél, már segítenek a továbbiakban.

Mindenképp lépj időben, mert ez ki fog hatni az egész életedre, és megkeseríti azt!

2011. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!