Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy anyám...

Miért van az hogy anyám mindenbe beleköt?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értve köt bele a dolgokba hogy magamtól akarok valamit meg oldani de ő biztos tud rá más megoldást meg a hátam mögött szervezkedik az adott dologgal kapcsolatban. De ezek ugyan úgy igazak a párkapcsolatra is abba is bele bele köt. Egész héten melózok néha van egy kis szabadidőm azt is párommal próbálom tölteni de mondjuk ez se tetszik neki. Miért van ez.


22/F


2011. márc. 16. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Ma senki nem tud egy normális, magyar kérdést megfogalmazni?
2011. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szembe kellene néznie avval, hogy felnőttél, önálló ember vagy, már nem kell (és nem is lehet) Téged nevelni

ez nem könnyű - veszteségként éli meg - holott természetes és jó folyamat

(az a baj, ha nem így van, ha pl egy beteg gyerek nem tud "felnőni" és örökké kénytelen betegsége miatt önállótlan életet élni)


kedvesen, szeretettel, de határozottan próbáld megbeszélni vele- szeretnél önálló döntéseket hozni -

jó lenne elköltözni, de ez nagyon nehéz, és sokszor nem megoldható

kedvesen, megértően kell tenned

2011. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az én anyukám is ilyen. az okát nem tudom! Pedig nekem már férjem, gyerekem van, de még mindig nem bír magával! Engem ez annyira nem zavar, a tesóimat jobban. A problémát úgy oldom meg, hogy ha nem érdekel a véleménye nem aszerint csinálom a dolgokat, hanem ahogy jónak látom. Persze a világért se bántanám meg soha! Olyannak szeretem amilyen!
2011. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nálunk is az a baj hogy már csak én maradtam a családban. Már mint úgy értve hogy a testvéreim már mind külön élet élnek csak lakok még anyámékkal.
2011. márc. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!