Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy együtt aludjon a 18 éves barátjával? Indokot is kérek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
90%
Annyira látni, hogy ez a lány, és nem az anyja... hajaj... egy anya nem így áll hozzá, nem itt kérdezi, nem gy, és a válaszai sem illenek egy anyához. Kislány, örülj, hogy sok van neked megengedve, abban ne legyél annyira biztos, hogy nem hoztok össze egy gyereket, mert ismerek ilyen magabiztosnak induló leányanyákat, és ne veszekedj a felnőtt, élettapasztalattal rendelkező felnőttekkel. Köszönöm.
2011. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

miért lenne ribanc? mert van 1 barátja? aki az első?:D

annyira szűk látókörűek vagytok :D

tudjátok mit remélek? hogy sose lesz gyereketek.

2011. jan. 31. 16:05
 33/65 A kérdező kommentje:
annak örülök hogy gyereknek néztek :)
2011. jan. 31. 16:06
 34/65 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, minek teszel fel egy kérdést, ha az állaáspontoddal ellenkező válaszokra csak bunkó hangnemben tudsz válaszolni? Nincs értelme véleményt kérni, ha nem fogadod el másokét.

A kérdésre válaszolva: nem, nem engedném meg, és remélem, ha oda jutok, az én lányom nem fog 13-14 évesen szexuális életet élni, hanem normális tini és felnőtt lesz belőle később. Bár én még csak 23 vagyok, és én is voltam szerelmes 15 évesen, de 18 éves koromig nem aludtam ott a barátomnál, és nem is éltem előtte szexuális életet, mert úgy gondoltam, hogy ez nem a 15 éves korosztály dolga. Szerintem 17 évesen esetleg késő 16 évesen már megengedhető az ottalvás dolog, de előtte semmiképp. Egy ennyi idős lány szórakozzon, legyen a barátaival, néha tanuljon is, de ne a szexen járjon már az esze.

Ami azt illeti, amikor én voltam ennyi idős, az a 2-3 lány, aki élt ennyi idősen szexuális életet az osztály k.rvájának lett kikiáltva, és szerintem jogosan. Egy "nőben" legyen annyi tartás, hogy nem adja oda magát bárkinek, bármennyi idősen, csak mert nem bír ellenállni...

2011. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
79%

16:05-nek


Jaja!... :-DDDD

Tisztán látszik, hogy a kis 15 éves csajnak nem engedték meg hétvégén, hogy a 18 éves pasijával aludjon, aztán most dúl-fúl dühében, azt hitte majd itt begyűjti az indokokat, miért is kellene neki a pasijával aludnia 15 évesen...

2011. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
75%

Igen, 15 évesen még gyereknek számítasz. Felnőtt, értelmes nő nem nem támad ennyire, és nem örül, ha gyereknek nézik. Képzeld, lesz gyerekem, és ANYA leszek, igyekszem úgy nevelni a gyerekem, hogy ne legyen ilyen, mint Te lettél :)

Sajnálom, hogy ilyen vagy, lehet, ha más nevelt volna, akkor érték lennél a világnak, és nem itt köpködnél mindenkire, aki tud gyereket nevelni...

2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

hát nekem mind1, mit hisztek :)

besavanyodott hisztis pitsák :D

2011. jan. 31. 16:09
 38/65 anonim ***** válasza:
51%
Akár anyu vagy, akár a lány.Szerintem iskola táska kellene még,és barátnők,meg plüss macik gyüjtése.
2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

de, én örülök neki - fiatalos vagyok :)

nem szeretnék olyan besavanyodott lenni, mint ti :)

2011. jan. 31. 16:09
 40/65 anonim ***** válasza:
82%
Tisztelet nálatok luxus, kislány? Felnőttekkel beszélsz. Egyre jobban buktatod le magad, a felnőttek tényleg nem beszélnek ilyen hangnemben. Nem veszed észre, hogy csak Te beszélsz csúnyán?
2011. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!