Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak, hogy együtt aludjon a 18 éves barátjával? Indokot is kérek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:

hát figyelj ez mindig a láyntól függ (mennyire érett,megbízható)de ha a pasi 18 akkor lehet hogy ott több is fog történni.(bár nem tudom hogy szűz e meg a lányod)

egyébként ha minden feltételemnek megfelelne a fiú is és megbízok a láynomban akkor megengedném

2012. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 stevejones ***** válasza:
Ha már eldöntötted, akkor meg mi értelme az egésznek? Amúgy meg 14 évesen lefeküdt a barátjával? Gratulálok!
2021. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 stevejones ***** válasza:
#55 attól hogy jó tanuló vagy még lehetsz ribizli.
2021. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 stevejones ***** válasza:
#54 lányokra, fiúkra EGYARÁNT VONATKOZIK!!! Egy 15 éves fiú se legyen együtt lánnyal ráér az még bőven! Egy lány meg pláne! Itt mindenki ribizlit akar nevelni?
2021. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 stevejones ***** válasza:

de, én felnőtt vagyok, és beszélek ilyen hangnemben :) Gyerek vagy még egy hülye p@g!


az élet bármely területén CSAK ÍGY lehet elérni valamit, és nekem sikerült :) mit értél el? Azt hogy mindenki lehülyéz? Anyád jobban járt volna, ha lenyeli!


és a lányom sem k@@a, ő is el fog érni mindent. De az! De lehet hogy számodra az a mindent elérés, ha fiatalon elküldöd Dubajozni. De oda értelmesebbje kell, nem a magadfajta alacsony szintű. De Kölnbe vagy Frankfurtba pl elmehet még!

2021. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!